SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy makaron ciemny jest dobrym źródłem węglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
Nagły brak apetytu , i chęci do jedzenia przy masie , zdarzyła się wam taka sytuacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kondzio mi się zdarzyła i niestety w pewnym momencie jest to nie do przezwyciężenia. kacper bardzo dobre źródło ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
kondzio tak .

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kacperots12334
Czy makaron ciemny jest dobrym źródłem węglowodanów?

Perfekcyjnym można by powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
od jakiego czasu biore 4x ed


kondzio jak dlugo trenujesz bez przerwy intensywnie ? u mnie zazwyczaj pojawia sie tak gdy dochodzi do zajechania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Mam problem z komponowaniem diety.Mianowicie jeżeli mam wytyczona ilosc makroskładnikow podam przykładowo białko jest to 130g a ja dostarczam czasami nawet 160g to jest to kosztem węgli i tłuszczy a tego bym nie chciał.Czesto odbija sie to tym, że przez kilka dni wszystko fajnie leci trzymam diete,a nadchodza dni gdzie mam duzy napad na słodycze, i inne jedzenie ktore unikam a jednak jem.Zastanawiałem sie że moze to być od tego ze wlasnie za mało dostarczam węgli przy tak dużym wysiłku.Bo jak mam zapotrzebowanie na wegle około 300g a dostarczam 270g to jednak moze sie to wlasnie objawiac takimi napadami głodu?W dodatku treningi boksu i siłownia moga robić swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
a ile ty wazysz ze masz 300g dziennego zapotrzebowanie ?? i jestes na dodatnim bilansie czy ujemnym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
słuchaj , doj**ałem nogi na treningu , i nie mogłem stanąć na nie przez 5 dni , nie mam kompletnie chęci do treningu i trzymania diety , nie wiem dlaczego , ale czuje się jak kobieta przy okresie :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zrób sobie tydzień przerwy od treningu, od diety też możesz zrobić sobie 1 dzień off a potem stopniowo ją wdrażać i jedziesz od nowa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium