SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
No to kacperots, za jakies 10 lat moze bedziesz mial podobna. Swoja droga, na co komu skupiac sie na brzuchu

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
Yates
rutkow mam pytanie, mam dietę na masę koło 3200kalorii, chce dojść do około 3500-3700, rozumiem, ze zwiększyć same węgle, tak ? A jeśli tak, to dobre będzie wtedy carbo ? I kiedy je brać, czy przed czy po treningu ?


nie tylko wegle ale tez tłuszcze mozesz zwiekszyc

carbo albo gainera potreningu dobrze wypić

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-12-30 12:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Kacperots12334
Chciałem się jeszcze spytać bo moim celem jest zrobienie sylwetki jaką ma Lazar Angelov lub Jeff Seid. Czy oni są na diecie redukcyjnej?


To nie tylko redukcja, ale ciągła masa razem z redukcją. Nawet masa jest robiona na aerobach: pływanie itp. Sam daze do sylwetki ala Jeff Seid czy Steve Cook. Trzeba się skupić również na brzuchu. Najpierw zabierz się za dietę, solidny trening. Są to sylwetki do osiągnięcia ale wymaga to lata pracy, Lazar nie wiadomo czy jest do końca "czysty", ale sylwetka np. Marc Fitt w około 3-5 lat solidnej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Ciągła masa razem z redukcją? Co to znaczy? Mógłbyś mi wyjaśnić? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
no najpierw robisz masę np. Do 75 kg, potem redukujesz, pozbywasz się tłuszczu, aby używając czysty mięsień, potem znowu masa. Zmieniasz jedne drugim, bo nie da się jednocześnie masować i redukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czyli jak waże już 77kg przy 183 cm to redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Sam musisz ocenić w lustrze, czy jesteś zalany tłuszczem czy jest suchy mięsień. Albo wrzuć zdjęcie, my ocenimy.

Zmieniony przez - Yates w dniu 2013-12-30 12:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Nie jestem zalany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
W takim razie zwiększasz kalorie w diecie i robisz "masę" aż bedzie Ci się podobało i wtedy redukujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Jak odróżnić typy sylwetek? Chodzi mi o te nazwy edno, ekto, mezo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium