SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Wiem, że to jest pytanie z serii do wróżki, ale jestem pewien, że da się podać przybliżony czas :) W jakim czasie można osiągnąć takie coś jak na zdjęciu ? Już nawet nie biorąc pod uwagę takich aspektów jak genetyka itp. Pytam z ciekawości.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
WAZNE.
Mam pytanie odnosnie ladowania.
Robie wage na zawody mma . W ciagu 4 tyg zbilem 6 kg zostalo 1-1,5kg i 2,5 tyg. Jadlem duzo bialka ,wegle troche na snaidanie,wieksze ilosci okolotreningowo,z tluszcami tez spokojnie kcal granice 2700.
I mam pytanie czy w sobote moglbym zrobic ladowanie weglami mimo ze codziennie spozywam kolo 150 max! 200g,jak by to mialo wygladac bo nigdy nie robilem,ile kcal moge wszamac,z czego,czy cos slodkiego,jakis fast food itp wchodzi w gre? Ponizej rozpisze rozklad tygodniowy i dane:
17 lat
ekto
192cm
88kg
POn-mma(ostry trening sparingi i szybkosc)
wt-mma.Ostro sparingi i mala silowka+ 8 rano 5-6 km biegu
sr-mma(roznie)
czw- jak sie uda rano bieganie wieczorem mma lzejszy trening
pt-mma sparingi ostro
sobota- silownia fbw+ raz na 2 tyg basen( sauna+jakuzzi)
niedizela-odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1032
jak robic klate:
1: dipsy+wyciskanie lezac szeroko na lawce plaskiej+rozpietki
2: wyciskanie lezac szerokp na lawce plaskiej+waska na skosie dodatnim+rozpietki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
DreamEvil
alcaine
Siema, do końca marca siedzę jeszcze na masie, wszystko sobie idzie w dobrym kierunku, dobra dieta 4000-4200 kalorii, której sumiennie się trzymam, drugi tydzień kreatyny oraz treningi 3 razy w tygodniu. Chyba jak każdy, chcę wyciągnąć z tej masówki jak najlepsze efekty, dlatego zastanawiałem się nad jakimś suplem. Czy jest coś oprócz kreatyny, co przyspieszy przyrost tkanki mięśniowej? Miałem już zamawiać jakiś gainer, ale sam się puknąłem w łeb i zapytałem po co, skoro spokojnie wyrabiam się z dietą. Coś jeszcze mogę zrobić aby polepszyć masówkę?


mieć dobry trening, dorzucić aeroby/interwały

Po co na masie?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
aeroby na masie ?? zależy jak kto lubi :) ale czego nie ?? Lubi ktoś biegać to biega na masie , albo zalewa go za bardzo to dodaje aeroby .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
No nie zalewa mnie jakoś tragicznie, tym bardziej, że dość trudno mi zwiększyć masę, więc ćwiczę bez żadnych aerobów, za to robię brzuszki i niedługo abs8minute, żeby później tylko to zrzucić, a kaloryfer się wyłoni. Pytam o jakieś suple, że po prostu wyciągnąć z tej masy jak najwięcej skoro i tak się lekko zaleję i tak. Przedtreningowego coś może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aeroby z tego co się orientują usprawniają układ krwionośny.

Przedtreningówka?? kawe spróbuj, na początek będzie ok;)

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-01-29 18:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Ponawiam pytanie:
Czy wykonując ćwiczenia w pozycji stojącej działa inaczej niż ćwiczenia w pozycji siedzącej np Unoszenia sztangielek uchwytem młotkowym w pozycji siedzącej a stojącej. Po zmianie mogę to uznać jako "szok dla mięśni" który w konsekwencji będzie zapobiegać stagnacji?

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No zmienia się troche pozycja w której jesteś więc jest to pewna odmiana poza tym siedząc troche odciążysz niektóre mięśnie

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium