SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Wiem, bo na innych partiach nie mam tłuszczu, no trochę na udach. Postaram się zacisnąć zęby i od czwartku lub piątku zacząć ostro redukować... Dzięki chłopaki za wytrwałość w rozmowie. Odstający brzuch to może być problem, że tak powiem rzadkiego latania do kibla? Powiedzmy raz na trzy dni... Może za mało błonnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
To na pewno, bo jak treść zalega to i "wybula" brzuch. Jeśli dużo błonnika to i pij dużo, bo sam błonnik bez nawadniania dobrego też działa jak korek. Ja co dzień rano latam do kibelka i brzuch faktycznie mniej wystaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
To może tutaj szukać problemu. Szkoda, że nie prowadzisz dziennika żywieniowego. Chętnie zobaczyłbym jak u Ciebie to wygląda. Jesz błonnik w tabletkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Nieee tylko naturalne źródła owsianka, grube kasze, ryż, otręby, warzywa itp. Nie wiem czy to o sam błonnik chodzi, może masz problemy z trawieniem niektórych pokarmów, wiem że dla przykładu niektórzy słabo reagują na pieczywo pszenne.
Spróbuj wybić z rana słabą kawę rozpuszczalną z mlekiem.

Zmieniony przez - RunForest w dniu 2014-02-25 23:10:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Gdzie liczysz kcal? Czyli rozumiem, że na maksa "czysto" jesz. Ja stosuję IIFYM i może to braki błonnika, pieczywo pszenne też często grane. No nic, widocznie pora przejść na clean eating. Ile masz % tłuszczów w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Sprawdź wiadomości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Planuję zrobić sobie małą siłeczkę w domu, co warto kupić oprócz ławki i hantli? Coś bardzo obowiązkowego bo mam nie duży pokój, a okazuje się że nie wyrabiam z chodzeniem na siłownię. Wiem że efektu nie będzie takiego samego.

Zmieniony przez - wisnia1892 w dniu 2014-02-26 00:00:24

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na pewno sztange i żelastwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Tylko do jakich ćwiczeń sztangę? Na prawie każde ćwiczenie ze sztangą są zamienniki z hantlami. Też pytanie czy mógłbym kupić łamaną, a do klaty stosować hantle? Pełnowymiarowa by mi pokój rozwaliła

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 351
Wiem ze troche z innej beczki ale nieopatrznie zjadłem zdecydowanie za dużo blonnika na raz, teraz juz chyba 10tą godzine cierpię. Da się jakoś przyspieszyć wydalenie go z organizmu?? ;/
I nie moge załatwić dwójki


Zmieniony przez - merio901 w dniu 2014-02-26 09:58:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium