SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Załóż pośredni którym zrobisz te 8-10 powtórzeń.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Nie ma pośredniego, na tym polega mój problem

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Doszedłem do wniosku że nie bede ścisle trzymał się planu treningowego,poniewaz nie zawsze mam mozliwosc na wykonanie cwiczenia w planie a lub b.Wybrałem sobie ćwiczenia na każdą partie i bede je stosował bez jakiegos schematu.Nie lubie czekac aż zwolni sie kolejka do wyciskania na ławce poziomej lub innych przyrządach.Czy można tak ćwiczyć bez jakiegos schematu?Tzn ćwiczenia są wybrane i bede sie ich trzymał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Odnośnie zbijania tkanki tłuszczowej. Jaki poziom tłuszczu jest bezpieczny dla osoby niepełnoletniej? Zawsze jest wymagana niezbędna ilość tłuszczu w organizmie by był w stanie funkcjonować. Czy ta zdrowa granica w ogóle różni się między osobą dajmy 17 lat, a 30? Jeśli tak to jak bardzo?

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gobi
Odnośnie zbijania tkanki tłuszczowej. Jaki poziom tłuszczu jest bezpieczny dla osoby niepełnoletniej? Zawsze jest wymagana niezbędna ilość tłuszczu w organizmie by był w stanie funkcjonować. Czy ta zdrowa granica w ogóle różni się między osobą dajmy 17 lat, a 30? Jeśli tak to jak bardzo?


>5% jest niebezpieczne dla zdrowia, mówimy tu o procencie, który chciałbyś trzymać cały rok, bo ludzie na zawodach muszą zejść nisko z bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
siemanko, jak wyglądają wasze aeroby na początku redukcji? jak długo "biegacie" i ile taki sesji macie podczas tygodnia
oraz jak wygląda wasz rozkład makrosów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
na początek 3x30min w tygodniu a marko to każdy dobiera indywidualnie

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
spytałem się jak wygląda wasz rozkład, więc po co piszesz mi, że każdy dobiera indywidualnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
powinienes sie spytac jak powinien wygladac rozklad , po co ci wiedziec jak wyglada rozklad makro kogoś kogo nie znasz podstawowych danych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
wiem jak będzie wyglądać mój rozkład, z ciekawości się pytam jak wyglądają wasze... ; )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium