SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
mierzyłem sobie poziom Bf i wyszło mi na jednym 16% na 2 17%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
na pewno coś fatu doszło do tego woda i masz kilogramy , mięsa tak dużo na pewno z tego nie ma :). Na razie tego tak nie zauważysz , bo przecież w 3 tygodnie nie można bardzo sie upaść :D ... Ale po paru miesiącach w takim tempie już zaleje Cię . Jeżeli to początek masy to w sumie więcej wody weszło w Ciebie i dlatego tyle kilogramów jak nie zwolni przyrost wagi to musisz coś z tym zdziać :P

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Swoją drogą znacie jakieś wiarygodne stronki do mierzenia fatu przy pomocy pomiaru fałd skórnych?

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
to może zmniejszę trochę kCl czyli ta waga pewnie od kreatyny skoczyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
A propo kreatyny. Czy może być tak, że na mnie nie zadziała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ilość tłuszczy w płatkach owsianych jest akceptowana w posiłkach przed/po treningowych?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Kacperots12334
A propo kreatyny. Czy może być tak, że na mnie nie zadziała?

Tak, to możliwe.

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Powiedzcie, bylem an cyklu na mono 3 tygodnie, teraz chorowalem i przez poltora tygodnia nie bralem kreatyny i nie cwiczylem. Moge teraz do niej bez problemu wrocic od poniedzialku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Możesz. Ale myślę że błędem było odłożenie kreatyny :) trzeba było po prostu brać ją jak w dni nietreningowe 5g .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
ok, dzieki , a co powiesz przy jednoczesnym braniu witamin i ZMA. Chodzi o witaminy Opti-men i ZMA activlabu, bo porownywalem sklad i z optimum i activlabu jest taka sama ilosc skaldanikow.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium