SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
KUREKski
massi123
Witam mam takie pytanie czy gainera mogę wypić od razu po posiłku ? czy odczekać jakiś czas ?

A ten gainer jest potrzebny? Odżywka węglowodanowa służy raczej jako zastępnik posiłku, tak jak napisał Ci Wiśnia. Jeśli możesz zjeść posiłek, to go zjedz - nie trzeba ładować w siebie proszku. Nawet kurczak i ryż wyjdą Ci na lepsze jesli chodzi o budowanie masy.


Tak ale jak jestem hard gainerem ektomorfikiem i ilość którą jem z posiłków jest za mała a mam 3800kcal i nie daje rezultatów mimo że już więcej po prostu nie jestem wstanie zjeść dlatego kupiłem gainera żeby podbić kalorie dlatego też moje pytanie czy nie ma problemu żeby gainera wypić od razu po posiłku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
ja teraz czytam i pisze , ze stolowa lyzeczka wazy 5g :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisałem pełna, to miałem na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
massi123

Tak ale jak jestem hard gainerem ektomorfikiem i ilość którą jem z posiłków jest za mała a mam 3800kcal i nie daje rezultatów mimo że już więcej po prostu nie jestem wstanie zjeść dlatego kupiłem gainera żeby podbić kalorie dlatego też moje pytanie czy nie ma problemu żeby gainera wypić od razu po posiłku ?


To wydaję mi się, że lepszym wyborem będzie wypicie gainera od razu po treningu, a zjedzenie posiłku jakieś 45-60 minut po. A jak wygląda Twój jadłospis? Może da się jeszcze coś podbić


PS. Łyżeczka nieco płaska ma 5g, mocno czubata ma 8-10g nawet.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Tak, łyżeczka to bodajże 5

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
jadłospis mam układany przez dietetyka i już próbowaliśmy wiele sposobów zaczynałem od 3400kcal puki co mam 3800kcal jem bardzo często nawet 8 razy dziennie łącznie z małymi podjadaniami mam też dużą ilość orzechów jak i tłuszczy dlatego ostatecznym rozwiązaniem wydaje mi się gainer myślę żeby go dodatkowo przyjmować 3 razy dziennie po 50g a raczej nie ma jakichkolwiek szans żeby mnie podlało bo jestem ekto ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Twoja logika jest dziwna, a raczej jej brak. Co Ci szkodzi zamiast tego 150g gainera zjeść 150g ryżu czy owsianki? Możesz być nawet i Stalinem, zaleje Cię przy nie odpowiednim bilansie i tak
E: dietetyk Ci układa dieta bo jesteś na coś chory? Masz jakieś braki, czy cos?

Zmieniony przez - wisnia1892 w dniu 2014-02-14 19:24:35

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5239
dysproporcja między lewą, a prawą cżęścią klatki nie tylko pod względem optycznym lecz też siłowo czyli jak wyciskam jakies wieksze obciezenie to jedna ręka zostaje w dole. Da się to jakoś poprawić? ma ktoś tak? jak sobie z tym radzić?

Zmieniony przez - takijeden1 w dniu 2014-02-14 20:04:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
trening... wyciskanie hantli, rozpiętki siłowe. Staraj się w takiej sytuacji unikać sztangi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Musisz po oszczędzać gorszą stronę, inaczej nie da rady. Trenuj na maxa gorszą i nie przejmuj się że lepsza jest niezmęczona, innego sposobu chyba nie ma. Mi pomogło

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium