SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Jeszcze jedno pytanie, i tak przez cały czas, czy jakieś cykle? Na redukcji, czy tylko na masie?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Siema,odnośnie dibencozide magnum czy dostane jeszcze to w aptece?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 507
Witam.
Chciałbym zapytać jak dawkować TCM + Mono + BA podczas treningu Armstronga i w tym czasie także przygotowującego treningu na 1000m. trening Arm. jest w Pon, Wt, Śr, Czw, Pt natomiast bieganie pon, wt, śr, pt, sob. Uznajmy że Dni od poniedziałku do piątku są treningowymi DT a sb i ndz DNT w jaki sposób rozłożyć te suplementy? Do tego miałem nadmiar $ i może źle ale zainwestowałem w HMB i Glutamine. Z góry śliczne dzięki. (do tego mam bcaa+carbo+białko+witaminki ale to standardowo ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
legion30
Witam.
Chciałbym zapytać jak dawkować TCM + Mono + BA podczas treningu Armstronga i w tym czasie także przygotowującego treningu na 1000m. trening Arm. jest w Pon, Wt, Śr, Czw, Pt natomiast bieganie pon, wt, śr, pt, sob. Uznajmy że Dni od poniedziałku do piątku są treningowymi DT a sb i ndz DNT w jaki sposób rozłożyć te suplementy? Do tego miałem nadmiar $ i może źle ale zainwestowałem w HMB i Glutamine. Z góry śliczne dzięki. (do tego mam bcaa+carbo+białko+witaminki ale to standardowo ;))


Dni treningowe: 5g tcm rano (albo mono), 5g ba przed treningiem, 5g mono po treningu (albo tcm)
Dni nietreningowe: 5g mono + 5g Ba rano (możesz wymieszać w jednym shake'u)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kacper1111
Siema,odnośnie dibencozide magnum czy dostane jeszcze to w aptece?:)

Bardziej dostaniesz na serwisach aukcyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Zauważyłem u siebie pewien problem, mianowicie:
Gdy wykonuje ćwiczenie rozciągające SZPAGAT POPRZECZNY i zaczynam rozszerzać nogi (nawet o niewielki kąt, nawet nie 90 stopni)
zaczyna mnie boleć w okolicach kolana tzn ta wewnętrzna część.
Ból bym porównał do przeskakiwania żyły, ewentualnie uczucie jakby się ona naciągała. (domyślam się, że to niemożliwe ale to mi w pewien sposób przypomina) Ktoś może miał ten problem i może mi wyjaśnić co jest nie tak?
Ból odczuwam tylko w jednej nodze.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sinboy321
Zauważyłem u siebie pewien problem, mianowicie:
Gdy wykonuje ćwiczenie rozciągające SZPAGAT POPRZECZNY i zaczynam rozszerzać nogi (nawet o niewielki kąt, nawet nie 90 stopni)
zaczyna mnie boleć w okolicach kolana tzn ta wewnętrzna część.
Ból bym porównał do przeskakiwania żyły, ewentualnie uczucie jakby się ona naciągała. (domyślam się, że to niemożliwe ale to mi w pewien sposób przypomina) Ktoś może miał ten problem i może mi wyjaśnić co jest nie tak?
Ból odczuwam tylko w jednej nodze.


Najlepiej, abyś wybrał się do specjalisty. My tu możemy wróżyć z fusów, a lekarz będzie wiedział lepiej, bo cie zbada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
Czytalem przed chwila że 5g kreatyny dziennie w zupełności wystarcza jesli sie nie jest kulturysta albo jakims zawodowcem i były jakies badania na 100kg gościach ktorzy brali 10g krety dziennie 46% z tej dawki wydalali z moczem. Cos wiecie na ten temat? prawda to? I pisali tez ze nie jest udowodnione ze kreatyna lebiej dziala w cyklach i uzywac do stalej suplementacji? co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak wolisz, możesz brać 5g codziennie przez cały rok nawet, albo robić sobie cykle 10g dt/5 dnt, to już Twoja decyzja

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
a cykl przy stałej dziennej dawce 5g?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium