SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
mozesz dalej leciec tym planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
okey dzięki ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
powiedzcie szykuję sie do triathlonu, mam w planach budowanie masy mięśniowej, ale wiadomo, ze triathlon to duzy wysilek: plywanie, rower i bieg. Co poradzicie, by biegajac czy jadac rowerem nie zrzucac wagi, BCAA, czy co moze jeszcze dobre ? Wtedy pewnie koło 4tys. kcal przyjmowac, bo zapotrzebowanie mam 3,2tys. Pewnie i gainer po wysilku, jak myslicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
Pytanie czy można łączyć trening typowo wytrzymałościowy z treningiem siłowym i czy nie będzie to negatywne w skutkach? Mam na myśli trening wysoko objętościowy na podciąganie (trening Armstronga) i dodatkowo dołożyć do tego siłownie z treningiem siłowym. Głównym priorytetem jest dla mnie ilość podciągnięć także bazą jest trening Armstronga oraz dodatkowo trochę biegania na wzmocnienie kondycji. Można w takim przypadku robić trening siłowy czy może lepiej robić wytrzymałościowy z zwiększoną ilością powtórzeń. Co by lepiej wpłynęło na podciąganie i dało lepsze rezultaty w ilości podciągnięć, trening siłowy czy wytrzymałościowy na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak triatlon to nie wiem po co Ci masa większa, nim większa masa tym powolniejszy będziesz.

Tonino zrób sobie wytrzymałościowo siłowy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Marian 87.
Creative: proszek zasadowy, zielone warzywa

skad wziac taki proszek? i ile go ?.
Jak zmaksymalizowac rengeneracje procz bcaa,snu i diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
proszek zasadowy w aptece.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Creative
Marian 87.
Creative: proszek zasadowy, zielone warzywa

skad wziac taki proszek? i ile go ?.
Jak zmaksymalizowac rengeneracje procz bcaa,snu i diety

Wystarczy to bezproblemowo na regenrację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
coockawsky
2-2,5g / kg masy ciala

@Czy duza ilosc bialka w diecie moze przyczyniac sie do zwiekszonej potliwosci ? (pod pachami jak nic nie robie)...

Mam po treningu zjeść 180 gram białka XD ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
anubis84
Jak triatlon to nie wiem po co Ci masa większa, nim większa masa tym powolniejszy będziesz.

Tonino zrób sobie wytrzymałościowo siłowy


Widzisz u mnie jest nietypowa sprawa, moim marzeniem jest sylwetka typu Steve Cook, Jeff Seid. Triathlon to takie hobby, po prostu coś poza siłownią itp. Pewnie jedno będzie wykluczał drugie, jak myślicie ? I dlatego mam na myśli branie BCAA czy też gainer, żeby podbic kcal, gdy w czasie biegania nie gubić masy, jak sądzisz jest to możliwe ?
Dzięki za odpowiedź.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium