SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Od tygodnia ćwicze raz w tygodniu klatke i inne partie, więc regeneracja powinna być ok. Jestem od 2 tyg na masie to jem dużo m.in WW. A w łapkach wina to o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Kacperots12334
Od tygodnia ćwicze raz w tygodniu klatke i inne partie, więc regeneracja powinna być ok. Jestem od 2 tyg na masie to jem dużo m.in WW. A w łapkach wina to o co chodzi?

Jesteś od dwóch tygodni na masie, a dziwisz się że nie masz postępu od 2 miesięcy?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
Napewno bym ograniczył seriie z 17 do 9-12
3 płaska sztanga,3 skos hantelki, 3 rozpiętki, pompki na poreczach max przed płaską mozesz probowac ciskac maxa co tren(ja akurat tak robie i stosuje trening piramidalny dodawa co serie nawet obciazenia po 0,5 na strone wkoncu ruszy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 970
Witam panowie. Mam pytanie dotyczące suplementacji dla małolata oraz amatora, bo dopiero rok ćwiczę. Próbuję przymasować już od 4-5 miesięcy i to był mój plan do początku kwietnia, bo wtedy mam zamiar zacząć redukcje. Moje pytanie jest następujące. Co zakupić aby szybciej podbić jeszcze te kg i aby więcej mięśnia przybyło w jakieś 3-4 miechy. Ćwiczę ostro 4x w tygodniu na siłowni u kumpla, ale mamy bardzo dużo sprzętu. Nigdy wcześniej nic nie zarzywałem, więc to będzie mój pierwszy "supl". Jestem młody, więc mam trądzik, który zwalczam różnymi maściami oraz lekarstwami, więc wolałbym aby ten pomocnik na te 3-4 miechy mi nie dorzucał nowych syfów. Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Najpierw zabierz się za diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 970
Maćku jestem na utrzymaniu rodziców i z tą dietą jest bardzo ciężko, bo to oni kupują produkty a posiłki przygotowuje mi babcia. Zmieni się to za jakieś 2 lata min :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
mbr11
Maćku jestem na utrzymaniu rodziców i z tą dietą jest bardzo ciężko, bo to oni kupują produkty a posiłki przygotowuje mi babcia. Zmieni się to za jakieś 2 lata min :)

Staraj sie jesc zdrowo i jeszcze wiecej niz do tej pory.Jeżeli w jakimś posiłku brakuje źródła białka to zakup odzywke białkową lub gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Nie stać Cię na diete, a stać Cię na suple? Serio?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 970
wisnia, nie chodzi o to, ze mnie nie stac na diete :) Ale posilki trzeba przygotowywac, a jak tu powiedziec babci, aby przestala mi gotowac, bo ja wracajac po 8 godzinach w szkole bede to robil sam :) Duzo rzeczy jem zakupiolnych przez sb, jak np Wafle ryzowe (wegle), Nabiał, jak twaróg, jaja itp (białko), najgorzej z mięsem, czyli proteinki bo to już zależy od babci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
wisnia1892
Nie stać Cię na diete, a stać Cię na suple? Serio?

Zwykłe mono kosztuje 40 zł a starczy załóżmy że na miesiąc. Dieta jest jednak o wiele droższa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium