SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
ja na oliwie juz raz smażyłem troche róznie wychodziło ale daje rade :D . Kacper są inne jeszcze źródła przecież ;p . ważne to ile ci potrzeba tych węgli przez cały dzień , Brawo , białko czy gainer to tylko uzupełnienie diety , jak jej nie posiadasz to i zakup zbędny

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
brawo
Witam.

Zastanawiam się nad kupnem białka (jako dodatku do diety) - którego nigdy wcześniej nie brałem.
ew. gainera.
Mój cel to być cały czas w formie ponieważ uprawiam sporty extreme.
24 latka - treningi ok 4 razy w tyg + lżejsze w domu.
Obecnie na lekkim deficycie kalorycznym .

Czy powinienem zainwestować w białko czy/i gainer i jakie produkty polecacie w moim przypadku ?
Nie chcę reklamowac zadnego sklepu lecz w okolicy jest doscyć tani sklep z suplami dlatego zależy mi aby produkt był od tego sprzedawcy


cena białka do 50 zł ? za kg - ma to być uzupełnienie lub gainera w podobnej cenie


linków z allegronie wklejamy co do białka albo gainera to sam musisz wiedziec co brakuje ci w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
pborek chodzi mi o to żeby dostarczyć tyle węgli to np moge dziennie jeść 300-400g ryżu/makaronu/kaszy itp?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jak chcesz szamać to samo cały czas to szamaj :D może być i ryż cały dzień , kwestia tego zeby się zgadzało wszystko ilość węgli i kcal :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
wegle tez masz w innych produktach , chcesz cały dzien tylko ryz jesc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Proponuję kaszę gryczaną, ma dużo magnezu. Może też być jęczmienna, makaron durum albo pełnoziarnisty, chleb żytni/graham, jest dużo dobrych źródeł węgli.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Nie tylko chciałem wiedzieć czy mogę tak jeść :) A no i pytanko jestem mieszanką mezomorfika z ekto (więcej mezo) Czy możliwe że w 2-3 miesiące przytyłem 10kg tzn. poszło od 70 do 80kg jak teraz wchodzę na wagę.Sama masą mięśniowa,nic tłuszczu prawie?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mięśni z tego będzie ze 3-4kg max, reszta to cukier + woda (niekoniecznie podskórna bo byś zauważył albo pisał że tłuszcz, 1g glikogenu czerpie 2 albo 3g wody, nie pamiętam dokładnie).

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
rutkow
brawo
Witam.

Zastanawiam się nad kupnem białka (jako dodatku do diety) - którego nigdy wcześniej nie brałem.
ew. gainera.
Mój cel to być cały czas w formie ponieważ uprawiam sporty extreme.
24 latka - treningi ok 4 razy w tyg + lżejsze w domu.
Obecnie na lekkim deficycie kalorycznym .

Czy powinienem zainwestować w białko czy/i gainer i jakie produkty polecacie w moim przypadku ?
Nie chcę reklamowac zadnego sklepu lecz w okolicy jest doscyć tani sklep z suplami dlatego zależy mi aby produkt był od tego sprzedawcy


cena białka do 50 zł ? za kg - ma to być uzupełnienie lub gainera w podobnej cenie


linków z allegronie wklejamy co do białka albo gainera to sam musisz wiedziec co brakuje ci w diecie


głównie białka więc co możecie polecić ? ja postaram się sprawdzić jego dostępność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
pborek
ja na oliwie juz raz smażyłem troche róznie wychodziło ale daje rade :D . Kacper są inne jeszcze źródła przecież ;p . ważne to ile ci potrzeba tych węgli przez cały dzień , Brawo , białko czy gainer to tylko uzupełnienie diety , jak jej nie posiadasz to i zakup zbędny

Chodziło mi o dodanie oliwy do ciasta :)

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium