SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Mam takie pytanie czy jak się np: ćwiczy klatkę to najlepiej pierw np: robić górne rejony czyli np: wyciskanie sztangi na ławce dodatniej a potem rozpiętki na ławce dodatniej i dopiero później przejść do niższych rejonów klatki np wyciskanie na łąwce ujemnej czy nie ma to znaczenia i lepiej jest przeplatać np: wyciskanie na skosie dodatnim,wyciskanie na ławce ujemnej,rozpiętki na ławce dodatniej.Co o tym myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
najlepiej przeplataj np ławka plaska sztanga , ławka skos hantle itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Czy cykl treningu regeracyjnego jest konieczny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
grupa 1x tydzien
ZAŁOŻENIA:


OBCINAMY TEŻ ILOŚĆ ĆWICZEŃ:

Klatka-2 postawowe (PŁASKO+SKOS)
grzbiet góra- postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury)
grzbiet prostowniki-1 podstawowe
tricepsy-1 postawowe
bicepsy-1 postawowe
przedramiona- 1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę

OBCIĄŻENIA DOBIERAMY TAK, ABY W PIERWSZYCH SERIACH ZAPAS WYNOSIŁ 3-5 POWTÓRZEN A W OSTATNIEJ 2-3.

STOSUJEMY DELIKATNĄ PROGRESJĘ-TO REGENERACJA, LICZBA SERII MAX 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
teoretycznie nie
trening regeneracyjny stosujesz gdy czujesz brak motywacji przetrenowanie
Dobry artykuł kiedyś go dawno czytałem :https://www.sfd.pl/Trening_Regeneracyjny-t275633.html 

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
no właśnie nigdy nie robiłem czegos takiego a ostatnio czuję się jakos bardziej przemęczony i nie mam już takiej ochoty na treningi i nie mam zbytnio postępów ; ( i myslałem o takim treningu ale mam takie pytanie czy wystarczy tydzień takiego treningu i o co chodzi z tymi barkami bo na kazda głowę to ja robie normalnie gdzie wychodzi mi aż 12 seri ;D

Zmieniony przez - massi123 w dniu 2014-01-31 20:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
brak progresu może być spowodowany czymś innym niż tylko treningiem , jak jest u Ciebie z snem i dietą ?
A co to masz za dziwny trening ?

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
dieta oczywiście jest trening mam dosyc długi i ciężki od 2,20h nawet do 2,50h czas treningu na plecy 15seri na klate 15seir barki-14seri,i tak dalej ogółem sporo mam tych seri no i tak jak mówię długo ćwiczę dlatego myślałem teraz o jednym tygodniu regeneracyjnym a na stepnie wystartował bym z 4 dniowym planem treningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
oczywiście przed i po treningu jeszcze robię rozgrzewkę,rozciaganie oraz 10 min aerobów co także jest wliczone w czas który podałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
długo już takim treningiem ćwiczysz ?

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium