SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153630

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Kacperots12334
Znacie jakiś dobry sos do ryżu? Za suchy i ledwo da się połykać.

Jak redukcja, to polecam Walden Farms, które nie mają kalorii. Jeśli masówka, to idź po prostu do supermarketu i kup sos słodko-kwaśny, sos chilli, ... coś tajskiego, zależnie od Twoich upodobań.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tao Tao słodko-kwaśny dobry tylko sporo cukrów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Pod koniec lutego mija 4 miesiac na silowni. OD wejscia na klate bralem 25kg teraz 54 jest progres dobry? Bo jakby spojrzec na moje miesnie to bicek urósl tylko 1,5cm a przedramie tez. A tak to nie za wiele.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1704
Jeśli mam drugi posiłek w szkole i czasami wypada mi on odrazu przed W-Fem,mam go normalnie zjeść i normalnie nie przejmować sie że odrazu przed jedzeniem biegam itp. Czy może lepiej poczekać te 45 minut i odrazu po W-Fie zjesć ten posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
albo 45 minut przed, albo 45 minut po. jeśli długa przerwa między posiłkami, to raczej po

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-02-10 18:44:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1704
no ale to będzie bardzo duża przerwa od śniadania :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jedz tak jak dream mówił , za bardzo się szczegółami przejmujesz zjedz przez cały dzień tyle kcal ile masz zjeść i ło tyle :D . A jak się przejmujesz to op*****laj się na w-f jak ja i nie będzie problemu

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4043
macie może fajny pomysł na kaloryczny posiłek na mase? okolo 1000-1200 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
zobacz mój z rana dzisiaj i jestem na redu



jednoczesnie był to dziś mój przedtreningowy


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-02-10 19:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1704
dzięki pborek aż mnie zmotywowałeś :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium