SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
hehe ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Ostatnio natknąłem się na fajny trening, który w połączeniu z jakimś mocnym Abs-em, bardzo dobrze się uzupełniają. Dużo ruchu, dużo kopnięć i uderzeń, dzięki czemu pobudza się trochę metabolizm, a jak sami wiecie przy większości ćwiczeń na brzuch spalanie kalorii nie idzie w parze.
Zobaczcie sami


P.S. Bardzo fajna instruktorka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
3 pytania
1 Czy bcaa 1100 mega caps pompuje
2Czy czy CarbOn regen z uns pompuje (jest z dodatkiem hmb)
3 czy to prawda że wieksza ilość kreatyny mam na mysli 40-60g powoduje wieksze wydalanie moczu
Pytania takie a nie inne bo jestem bokserem i robie wagę ;
Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
1. poczytaj trochę... bcaa nie ma nic do pompowania, zupełnie nic
2. jw... nie masz żadnego pojęcia o suplach chyba
40-60g kreatyny? porąbało?

a jak "robisz wagę" to jedzenie się kłania, a nie tona dziwnych supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6796
W jakich pozach powinno się robić zdjęcia,żeby można było dobrze porównać efekty ćwiczeń na siłce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
takich samych przed/po. Najlepiej podstawowe: klatka przodem, klatka bokiem, plecy+bicek, bicki przodem, fotka luzem, nogi to wiadomo. Ważne żeby było porównanie w takich samych pozach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6796
No spoko, a lepiej mięśnie napinać czy rozluźnione mają być? no chyba, że to bez znaczenia tylko, żeby za każdym razem te same "warunki" były ?

Ps. zaje**sty avatar Dream, haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Mogę jakieś 10 tabletek bezkalorycznej stewii wrzucić do codziennego jadłospisu?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dzięki
daj zdjęcie pleców i przodu luzem, do tego parę podstawowych poz z napiętymi odpowiednimi mięśniami (np. plecy+bicek, klatka+bicek, klatka bokiem i plecy najszerszy), do tego zdj nóg i gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wisnia1892
Mogę jakieś 10 tabletek bezkalorycznej stewii wrzucić do codziennego jadłospisu?


od tego ona jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium