SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153680

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
A podał jakieś argumenty? W telewizji mówią że by schudnąć trzeba jeść owoce, więc jednak bym się ich nie słuchał

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
wisnia1892
A podał jakieś argumenty? W telewizji mówią że by schudnąć trzeba jeść owoce, więc jednak bym się ich nie słuchał

Nie pamiętam, obejrzyj w telewizji SFD tam nie kłamią xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Orientuje się ktoś czy maść BENGAY można lekko obwiązać bandażem po wtarciu? Chodzi mi o to, że lekko ona wali, a stosując 4 razy na dobę, muszę wetrzeć i nosić po szkole. Chodzi o ból tricepsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kup inną przeciwbólową jakiś ketonal, fastum czy co innego co recepty nie wymaga, ben gay tylko rozgrzewa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
Panowie jak się nazywa taki trriczek że wisimy bokiem np na suwnicy wiecie o co mi chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
chodzi Ci o flagę ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8787
Już mam ten BENGAY, nie wymagał recepty, a wyczytałem, że jest dobry (to samo mi powiedział aptekarz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2845
dokładnie wiecie jak trenować aby ją wykonać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ćwicz, ćwicz aż w końcu Ci się uda!

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Asdqwerty Owinąć mozesz bandażem,

malossi01 musisz trenować całe ciałao od rąk do nóg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium