SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
oczywiscie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Yates
od następnego tygodnia chcę przejść na pierwszy cykl kreatynowy. Mam zamiar dołączyć też beta-alaninę, powiedzcie razem z kreatyną ją zacząć dawkować, czy np. 2 tygodniu później ?


Razem bierz od początku

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG
Yates
od następnego tygodnia chcę przejść na pierwszy cykl kreatynowy. Mam zamiar dołączyć też beta-alaninę, powiedzcie razem z kreatyną ją zacząć dawkować, czy np. 2 tygodniu później ?


Razem bierz od początku


Dni treningowe. 5g kreatyny + 5g beta alaniny przed treningiem, 5g kreatyny po treningu
Dni nietreningowe. 5g kreatyny rano + 5g beta alaniny

(teoretycznie BA możesz stosować kiedy chcesz, o dowolnej porze, ale ja proponuje przed treningiem) W dni treningowe możesz kreatynę wziąć na czczo, ale ja wolę przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Lepiej brać przed i po treningu a nie np. rano.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG
Lepiej brać przed i po treningu a nie np. rano.


Też tak stosuje, ale różnicy nie odczułem. Ważne, by te 10g przyjąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
okej, dzieki za pomoc, a powiedzcie witaminy z Olimp'u te Multi sport mogą powodować bezsenność ? Akurat ja, jak i mój starszy to odczuwamy. Może to być spowodowane, zbyt dużą ilością ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bierzesz je na noc czy jak? Bierz do śniadania witaminy.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
No tak do śniadania lub też czasem wpadną po obiedzie. A Powiedzcie, bo w beta-alaninie w tej z sfd jest trochę tauryny i w krecie też jest, nie będzie za dużo ? Jaką polecacie beta-alaninę ? Co do kret, powiecie o najtańszej, ale chyba wolałbym be dodatków i dość sprawdzoną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yates
No tak do śniadania lub też czasem wpadną po obiedzie. A Powiedzcie, bo w beta-alaninie w tej z sfd jest trochę tauryny i w krecie też jest, nie będzie za dużo ? Jaką polecacie beta-alaninę ? Co do kret, powiecie o najtańszej, ale chyba wolałbym be dodatków i dość sprawdzoną.


Taurynę dodają, by taniej wyszedł produkt. Jeśli chcieliby zrobić czystą kreatynę, betę to byłaby droższa (głupie prawo)

beta alanina - beta energy albo od sfd, a odnośnie kreatyny to celuj w zwykłe mono (np. vitalmax, sfd), albo jabłczan (cm3)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
w 100 g piersi z kurczaka jest 21g białka, 3g tłuszczu. B+T = 24g, co to jest te 76g ?

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium