SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skeba
OzzyMG
Ty podałeś akurat minimalną dawkę, 10g będzie ok nawet jak waży 50 czy 60kg.

Akurat większe dawki nie mają najmniejszego sensu, Tomq ładował w siebie ok. 50g bcaa i nie odczuł żadnej różnicy, niż 1g czystego bcaa na 10kg masy ciała


Maja sens. Ja widzę różnicę między 1g a 3g bo tak najwięcej testowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Troche głupie pytanie ale chciałbym wiedzieć jakie mieliscie rozmiary łap w wieku 15/16 Sr ale ciekawośc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
40cm aktualnie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IneTheEnd
Skeba
OzzyMG
Ty podałeś akurat minimalną dawkę, 10g będzie ok nawet jak waży 50 czy 60kg.

Akurat większe dawki nie mają najmniejszego sensu, Tomq ładował w siebie ok. 50g bcaa i nie odczuł żadnej różnicy, niż 1g czystego bcaa na 10kg masy ciała


Maja sens. Ja widzę różnicę między 1g a 3g bo tak najwięcej testowałem.


Tylko teraz zadaj sobie pytanie, czy warto kupić puszkę na dwa tygodnie przy takim dawkowaniu. Jeśli jesteś przy kasie to bardzo proszę, ale producenci oraz nawet modowie na tym forum przy dawkowaniu podają 1g/10kg masy ciała, zmówili się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
1. czy wracając po 2 tygodniowej przerwie ( z czego jeden tydzien zapalenie gardła i leczenie antybiotykiem ) moge wrocic normalnie do treningów jak wczesniej czy musze robić rozruch fbw przez jakiś czas ( tak jak na początku )

2. czy posiłek przedtreningowy o 8 rano moze (10 siłownia) sie skladać z płatkow owsianych i odzywki proteinowej a po treningu kurczak + ryż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tonino
1. czy wracając po 2 tygodniowej przerwie ( z czego jeden tydzien zapalenie gardła i leczenie antybiotykiem ) moge wrocic normalnie do treningów jak wczesniej czy musze robić rozruch fbw przez jakiś czas ( tak jak na początku )

2. czy posiłek przedtreningowy o 8 rano moze (10 siłownia) sie skladać z płatkow owsianych i odzywki proteinowej a po treningu kurczak + ryż?


1. Jeśli czujesz się dobrze to możesz trenować.
2. Może się składać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skeba
Tylko teraz zadaj sobie pytanie, czy warto kupić puszkę na dwa tygodnie przy takim dawkowaniu. Jeśli jesteś przy kasie to bardzo proszę, ale producenci oraz nawet modowie na tym forum przy dawkowaniu podają 1g/10kg masy ciała, zmówili się?



Nie zmówili się, tylko podają MINIMALNĄ DAWKĘ którą trzeba spożywać żeby to w ogóle miało jakiś sens, co nie znaczy że nie można brać więcej dla lepszych efektów, tak jak pisałem wcześniej.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG
Skeba
Tylko teraz zadaj sobie pytanie, czy warto kupić puszkę na dwa tygodnie przy takim dawkowaniu. Jeśli jesteś przy kasie to bardzo proszę, ale producenci oraz nawet modowie na tym forum przy dawkowaniu podają 1g/10kg masy ciała, zmówili się?



Nie zmówili się, tylko podają MINIMALNĄ DAWKĘ którą trzeba spożywać żeby to w ogóle miało jakiś sens, co nie znaczy że nie można brać więcej dla lepszych efektów, tak jak pisałem wcześniej.


Jest to dawka, która w zupełności wystarczy na amatorskim poziomie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Witam, właśnie zacząłem cykl kreatynowy, (staram się ograniczyć alkohol) lecz wielkimi krokami zbliżają się moje urodziny, 2 tyg. Stąd moje pytanie czy w dzień moich urodzin nie przyjmować w ogóle kreatyny. Czy moge się "napruć" w ten 1 dzień ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przyjmuj w dzień, w którym będziesz pił. Pij, to Twoje urodziny. Nie przejmuj sie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium