SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Herbate mozna pić, jak jedna w ciągu dnia to te 3 łyżki cukru ujdą, jak 4 czy 5 herbat to juz ilości cukru są spore i nie praktykowałbym tego

Jak brakuje węgli i chcesz carbo kupić to po treningu jedynie lub przed.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
a co sądzisz o zrobieniu z carbo izotonika. Dając 10g prochu na 100ml wody, gdzieś w jakimś artykule na sfd widziałem. Będę to pił podczas treningu pływackiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
proporcje do stworzenia odpowiedniegio napoju

Hipertoniczny - stosuje się go w okresach odnowy powysiłkowej w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. Napój o w/w stężeniu wspomaga również rozwój masy mięśniowej u osób o wzmożonej przemianie materii. Należy go spożywać pomiędzy posiłkami w dni treningowe i nietreningowe.
W celu przygotowania napoju hipertonicznego należy rozpuścić Carbo w proporcji: 15g preparatu na 100ml schłodzonej wody ( np.: 75g na 500ml wody)

Izotoniczny - nadaje się idealnie do szybkiego wyrównania strat energetycznych oraz wodnoelektrolitowych powstałych podczas wysiłku fizycznego. Stosuje się go przed, w trakcie oraz po treningu.
W celu przygotowania napoju izotonicznego należy rozpuścić Carbo w proporcji : 10g preparatu na 100ml schłodzonej wody (np.: 50g na 500ml wody)

Hipotoniczny - w napojach hipotonicznych zawarte ilości węglowodanów, oraz soli mineralnych wchłaniają się szybciej do organizmu niż w innych roztworach. Dlatego też napój taki skutecznie działa w okresach intensywnych ćwiczeń, w których przerwy pomiędzy kolejnymi wysiłkami są bardzo krótkie np.: podczas zawodów, meczu czy startu. W celu przygotowania napoju hipotonicznego należy rozpuścić Carbo w proporcji: 5g preparatu na 100ml schłodzonej wody ( np.: 25g na 500ml wody)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Ponawiam. Co jesli moje spozycie bialka na diecie low carb przy 90 kg bedzie siegac 250-300g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Creative
Ponawiam. Co jesli moje spozycie bialka na diecie low carb przy 90 kg bedzie siegac 250-300g?

W ogolę po co ci tak wysoka podaż białka.Więcej nie znaczy lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Witam, mam pytanie czy wersje mesomorpha na allegro są z 1.3. Niby pisze że z gerą chociaż ciężko mi w to uwierzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
mam straszne ssanie . Na masie jestem glodny przy 4k kcal wiec wyobraz sobie co mam przy 2.7-3k kcal. Jem duzo miesa,warzywa,jajka,twarog. Wychodzi codziennie kolo 250g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
To może podbij tłuszczami lub węglami skoro i tak jesteś na masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hepcio
Witam, mam pytanie czy wersje mesomorpha na allegro są z 1.3. Niby pisze że z gerą chociaż ciężko mi w to uwierzyć.

Nie spotkałem się z meso, które nie ma geranium w składzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium