SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Dobrze wykonane.

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pompki w podporze tyłem, pompki klasyczne z wąskim rozstawem rąk, podciąganie podchwytem, pompki na poręczach. Nie spodziewaj się natomiast 40 w kablu na domatorze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
te ćwiczonka wykonuje , zauważając rozwinięcie się u mnie tricepsa , bicepsa nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bo biceps jak i klatka nie są "naturalnymi" mięśniami u człowieka i ich znaczne rozwinięcie następuje tylko przy wymuszonych na nie ćwiczeniach. Rób swoje i nie narzekaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Pytanko. Zdrowe jest picie np. zupy grzybowej ? Chodzi mi o samo picie, bez makaronu. Zrobiona jest ze zmiksowanych suszonych grzybów. Dużo to ma kalorii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zdrowe, nie zdrowe... zupa to zupa, wartości odżywczych nie ma tam żadnych Sprawdź sobie ile mają grzyby. Woda kalorii nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zupy możesz jeść ale j/w, nie mają prawie żadnych wartości odżywczych.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Czyli większej ilości kalorii nie mają i moge sobie wypić dla smaku od czasu do czasu jak jest ? I nie wliczać do bilansu rzecz jasna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
nie chodzi o sama zupe ale o grzyby zero wartości odzywczych nie wiem jaki jest sens spozywanie takiego czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
czy nie ma nic przeciwko żeby wykonać unoszenie hatli bokiem i w opadzie jednorącz ? ponieważ jak robie dwoma to mam problemy w tych ćwiczenia z techniką
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium