SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Możesz brać . Tylko może po prostu troche mniej zma bo tam też cynk i magnez . Ale ogólem nic ci nie będzie :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
no mam zamiar brac 2 kapsulki ZMA zamaist trzech, wiec wyjdzie mniej cynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4043
Chłopaki zastanawiam się czy taki plan na biceps może być :
uginanie stojac 12-10-8-8
uginanie na modlitewniku hantli jednoracz 12-10-8-8
ćwiczenie ZOTTMAN'a -12-10-8-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
3ćw po 3 serie starczą, albo 2 po 4-5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zrobi 2 serie więcej to nic mu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
12 serii na bica :D ja robię 10 na klatę hehe, no ale nie ten poziom zaawansowania może. Swoją drogą po plecach 6 serii na dwugłowy i mam dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak, ale to się wtedy mija z celem troszku generalnie lepiej zrobić 2 ćwiczenia porządnie niż trzema pogłaskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
RunForest
12 serii na bica :D ja robię 10 na klatę hehe, no ale nie ten poziom zaawansowania może. Swoją drogą po plecach 6 serii na dwugłowy i mam dość.


po plecach i tyle barków na bicka robię jedno ćw i jest mega pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Robię 2 po 3 serie, ale ciężar śmieszny. Pytanie ode mnie, kolega ostro nalega, żeby naramienne robić w inny dzień niż teraz.
Teraz robiłem klatka + barki (przód/bok) + triceps. Mówi, że tych partii się nie łączy, co trochę kłoci się z tym co czytałem - wstępnie zmęczyć barki i triceps przy klacie, później przy barkach dalej triceps wspomaga, a na koniec tricka tylko dobić. Lepiej te barki wywalić i zrobić w same + przedramię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Przez 3 miesiace trenuje planem FBW.Mam zamiar dalej nim trenować,ale chyba przerzucę się na jakiś SPLIT dwudniowy.Jak połączyć partie miesniowe przy takim planie?Trenować bede we wtorek i sobote,reszta dni:pn,śr,czw,pt treningi boksu.Powodem takiej zmiany jest to że gdy trenuje całe ciało nie zawsze wykonuje solidny trening,czasami odpuszczam itp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium