SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Ile razy w tygodniu ćwiczysz?Jezeli trzy razy to i tak masz po jednym cwiczeniu na kazda partie wiec trenujesz plecy 3 razy w tygodniu.Wiecej nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Bedziesz trzymał miche to masa pójdzie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
chodzi mi oto , że nie lubie za bardzo m.i.n podciągania na drążku :) , i chciałbym np te ćwiczenie w jednym z 3 treningów ominąć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy można ćwiczyć brzuch siłowo? Jak tak to czy się opłaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
kondzio4474
chodzi mi oto , że nie lubie za bardzo m.i.n podciągania na drążku :) , i chciałbym np te ćwiczenie w jednym z 3 treningów ominąć:)

Jest pełno innych ćwiczeń na plecy pod fbw.Martwy Ciąg,Wiosłowanie sztangą itp.Poszukaj troche.Podciąganie na drążku tez jest super ćwiczeniem bo pracuja wszystkie miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Kacperots12334
Czy można ćwiczyć brzuch siłowo? Jak tak to czy się opłaca?

A kto powiedział że nie można.Poszukaj ćwczenia na brzuch i ćwicz.Dlaczego miałoby się nie opłacac?Jakj ludzie ćwiczą i mają krate to chyba dobrze?Ale moge sie mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
SKŁONY TUŁOWIA Z LINKĄ WYCIĄGU SIEDZĄC mam taką maszyne na siłowni. Działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
moje ulubione ćw na brzuch. DZIAŁA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4349
Polecicie jakies dobre i tanie bialko do redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A co to jest białko do redukcji?? Activlaba sobie zerknij

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium