SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bo je lubisz

Jak Cię złapie ochota walnij dobrą czekoladę gorzką.

Lub sernik an zimno ze słodzikiem sobie zrób, przepis w kuchni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
anubis84
Bo je lubisz

Jak Cię złapie ochota walnij dobrą czekoladę gorzką.

Lub sernik an zimno ze słodzikiem sobie zrób, przepis w kuchni

Dzisiaj własnie zjadlem czipsy,opchałem sie pieczywem...Teraz troche sumienie męczy ;/.Dzisiaj zakupiłem sobie czekolade gorzką 90% :).Teraz siedze i staram sie dopracowac diete bo jest tak ze od poniedziałku do piątku/soboty dieta trzymam idealnie a przychodzi weekend i jak na obiad robie cheat meal to idzie cheat week...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Taka dieta jest ok czy trzeba cos zmienić?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Zamień bułki pszenne zwykłe na coś innego

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
mam problem ze sprzętem na siłowni chwilowo i chciałbym aby ktoś polecił mi ćwiczenia zastępcze :
przysiady ze sztangą -> ?
rozpiętki -> ?
wyciskanie hantli -> ?
Głównie problem z obciążeniem na hantlach mam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57
Do końca marca siedzę na masie, na redukcji mam zamiar dobić do widocznej kratki na brzuchu, więc zacząłem już nad nim pracować tak, żeby później tylko spalić fat. Zacząłem A6W, jednak boli mnie przy niej dolny odcinek kręgosłupa, dlatego przestałem ćwiczyć tym sposobem? Co polecacie na wyrobienie mięśni brzucha? Mam na to 6 miesięcy, więc chyba spokojnie zdążę. Czy ABS 8 min się nada? Chodzi mi o jedynek, ponieważ do dwójki nie mam sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
te bułki można zmienić, poza tym masz 15 lat, super nic nie musi być.

rasi10
Czegoś nie rozumiem przysiadów ze sztangą nie możesz robić, wyciskania hantli też nie to znaczy ze nie posiadasz sztangi i hantli?


alcaine trening dla poczatkujacych artykuł ronniego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
rasi a jak wyglada wogole cały twoj plan i co posiadasz ze sprzetu , moze tak bedzie łatwiej odpowiedziec na twoje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
PUSH

1.Wyciskanie leżąc
2.Żołnierskie wyciskanie
3.Wyciskanie na skosie sztangielkami
4.Wyciskanie sztangielek siedząc/Arnoldki
5.Pompki na poręczach tricepsowe bądź wyciskanie wąskim chwytem

PULL

1.Martwy ciąg
2.Jakaś forma podciągania na drążku
3.Wiosłowanie
4.Szrugsy
5.Uginanie ze sztangą prostą

NOGI

1.Przysiady ze sztangą-NAJWAŻNIEJSZE ĆWICZENIE W CAŁYM TRENINGU !
2.Wykroki
3.Żuraw bądź MC ze sztangielkami na sztywnych nogach
4.Uginanie podudzi
5.Wspięcia

To jest lekko zmieniony plan ponieważ ja wcześniej ułożyłem inny, ale użytkownicy mi doradzili zmianę ćwiczeń i dopiero ostatnio zorientowałem się, że po prostu nie mam obciążenia na hantle.
Mam sztangę itp ale obciążenie na hantle muszę dokupić a przysiadów nie mogę robić jeszcze bo 1 stojak na sztangę trzeba zespawać bo się powyginał ostatnio :D dlatego chciałem, żeby ktos polecił mi ćwiczenia zastępcze na te mam nadzieję max 3-4 tygodnie dopóki nie załatwię tamtych spraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
no niestety jak nie masz obciazenia wystarczajacego to w tym planie ciezko zastapic innymi cwiczeniami , moze dopóki nie masz wystarczajacego sprzetu bedziesz robić inny plan
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium