SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pajdo
siema co myslicie o tym?
1. czy uzywanie glicerolu z kreatyna potęguje jej efekt
2 czy po skonczeniu suplementacji kreatyna i zaczecia brania glicerolu przez okres miesiaca (np.) da efekt placebo kreatyny? tzn czyorganizm bd trzymal wode w miesniach tak jak to robi kreatyna?


1. Jeżeli chodzi Ci o zalanie wodą to tak o ile możemy nazwać tak efekt kreatyny. Bo mono ma w sumie do tego tendencje ale to często przy nieodpowiedniej diecie.
1. Glicerol (w wiekszych ilosciach ofc) powoduje nawodnienie komórek mięśniowych.. dość dobre nawodnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
malossi01
Panowie powiedzcie mi jak to jest dzisiaj pytałem się trenera ile powinienem robić brzuszków na masie zazwyczaj robię tak 3 razy w tyg 50 x 4 + 15x4 unoszenie nóg do góry , i on mi powiedział że to tylko na rzeźbę , prawda to czy nie czytam wiele postów i się zagubiłem podobno trzeba ćwiczyć z dodatkowym ciężarem aby je powiększyć wspomóżcie bo się pogubiłem .


twój trener jest d****em. powyżej 12 powtórzeń to rzeźba, a poniżej 6 już tylko siła rób brzuchy 2-3x w tygodniu po treningu siłowym może byc na wlasnym ciele. Zmniejsz spięcia do 30 i wzniosy nóg zwieksz do 30 też. 3 serie styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Mam pytanie odnoszące się do bicepsów. Dlaczego nigdy nie mam na bicepsach zakwasów? Nieważne ile bym zrobił serii czy powtórzeń to i tak mieć ich nie będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
wcale nie musisz ich miec , to nie jest wyznacznikiem ze trening był dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ostatnio miałem pompę straszną na bicepsach, a też nie miałem wogóle zakwasów, tak już mam, nie przejmuj się: D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
ja zakwasy na bicepsie miałem tylko kilka razy chodź nie raz miałem przerwę zmieniałem trening ,więc nie przejmuj się

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Czy podczas martwego ciągu trzymać sztangę nachwytem podchwytem czy mieszanym? A jeżeli już trzymać mieszanym to zmieniać ułożenie rąk co serie?

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Ja osobiście przy mniejszych ciężarach zawsze daje nachwytem a przy większych mieszanym dla pewniejszego chwytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nachwytem trzymam sztangę , bo przy hantlach dłonie trochę się skośnie układają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
No ok, ale czy zmieniać ułożenie rąk w mieszanym, np jeżeli lewa jest nachwytem a prawa pod... to czy w następnej serii zrobić lewą podchwytem a prawą nachwytem

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium