SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
A 40 serii na nogi czyli łydki i uda wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak na Twój wiek to zdecydowanie przeładowana ilość serii
jak mialby wygladac Twój trening nog?
wpisz tutaj a ja skoryguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
8 serii przysiady od 60 kg do 90 kg i od 12-1 powtórzenia. Wypychanie ciężaru 6 serii. Wykroki z hantlami 4 serie, prostowanie nóg w siadzie 8 serii, uginanie nóg w leżeniu 5 serii, wspięcia na palcach w staniu 8 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
siady 6 serii moze byc
wypychania daj ze 3 serie ale zrób ciezsze
wykroki ok
prostowowanie 3-4serie wystarczą
uginanie 3-4 serie + mc na prostych nogach 3-4 serie
wpiecia z 6 serii na maxa

i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Przysiady robić większym ciężarem a mniej powtórzeń czy mniejszy ciężar a więcej powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4043
Witam mam pytanie biore kreatyne w DT :2x5 ale przed i odrazu po treningu
-nie lepiej było by brać rano i po treningu czy nie ma to żadnego znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
Moglibyście mi podać jakieś dobre ćwiczonko na nogi , niestety domator i nie mam możliwości trenować na suwnicy , czy ze sztangą.A i jeszcze jedno , jestem od 2 miesięcy na masie na początku poleciała woda [ok, 3kg] w sumie za 2 miesiący przytyłem 7kg , myślicie że powinienem pomyśleć nad obniżką kaloryczną? , boje sie że po masie zredukuje i nic mi nie zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okazja
Witam mam pytanie biore kreatyne w DT :2x5 ale przed i odrazu po treningu
-nie lepiej było by brać rano i po treningu czy nie ma to żadnego znaczenia?


Przed i po treningu jak najbardziej dobre rozwiązanie. Jak chcesz możęsz wziąć rano i po treningu, też wielkiej różnicy nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Kacperots12334
Przysiady robić większym ciężarem a mniej powtórzeń czy mniejszy ciężar a więcej powtórzeń?


ja bym proponował robić rampe 6 lub 8
i tak dobierać ciężar zeby przy ok 6 serii zakonczyc cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4321
Jak ćwiczyć nogi prostowniki(zaiast MC) jeśli mam dyskopatię lędźwiową i ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium