SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kreatynę przyjmuje się codziennie, a nie w DT, bo kreatyną masz nasycić organizm, to nei jest przedtreningówka. inna sprawa, że bez sensu robisz z tym brzuchem w dnt imo. cardio lepiej zrób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
A kiedy mam robić brzuch? Nie mam czasu robić bo w dni treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bezpośrednio po treningu to zajmuje 3-5 minut...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
1 raz w tygodniu starczy naprzykład sobota na zakończenie tygodnia sobie zrobisz ten brzuch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Znaczy mi tak zajmuje trening brzucha 20 minut lub 25 minut.A ćwiczenia mam takie:skłony w leżeniu płasko, skłony w leżeniu głową w dół, unoszenie kolan w leżeniu płasko i czasami próbuje skłonów tułowia z linką wyciągu klęcząc, ale jakoś nie czuje przy tym pracy mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
To nie rób wszystkich ćwiczeń na jednej sesji treningowej, podziel na 3 czy 4 razy w tyg. zalezy ile cwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to znaczy że robisz źle. poza tym to za dużo. Zrób po całym treningu spięcia tułowia z nogami w powietrzu (takzwany częściowy scyzoryk) + nożyce i będzie cię paliło niemiłosiernie. 2 serie. łącznie 3 minuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Mam takie pytanie odnośnie Arnoldków czy łokcie powinny iść bardziej na boki czy przed siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
A mogę robić różne ćwiczenia na brzuch? np w poniedziałek z innymi partiami skłony w leżeniu płasko 3 serie, środa z innymi partiami skłony leżeniu głową w dół, i tak dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
massi: w atlasie masz, hantle nie szerzej niż barki, przed ciałem
kacper: możesz

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-03-04 16:43:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium