SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Co sądzicie o żarciu z dzisiaj? Ogarnąłem już kiedy co jeść, tylko nie wiem czy nie przesadziłem z ilością mleka, albo masła orzechowego

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mleka duzo nie jest, ale masla orzechowego juz tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
na redukcji wegle dawac tylko do sniadania i okolotreningowo? Treningi sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja bym włączył taką opcję dopiero w razie napotkania stagnacji. Nie wiem też jak czujesz się bez węgli na treningach, jak źle to odpuść takie rozwiązanie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może nie tylko w tych porach ale największe ilości węgli dawaj okołotreningowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
anubis84
Może nie tylko w tych porach ale największe ilości węgli dawaj okołotreningowo.

Do ilu ograniczyć masełko, bo nie wiem z czym innym choć troche zdrowym jesc naleśniki.

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masło orzechowe sante takie super nie jest, nie wiem czy nie zawiera tłuszczy utwardzanych sante twierdzi ze 0,008% jak tak to nawet nie ma co się bać, ale jest chyba dosalane i dosłądzane, najlepsze masło chyba primavika bez soli i cukru, no itłuszcze z orzechów ziemnych super nie są przewaga o6.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ale to jest normalne, własnej roboty masło 100% orzechów ziemnych, z małym dodatkiem oliwy. Nie chce mi sie nowego produktu dodawac to wstawilejm ze sante, nie wiedzialem ze to ma znaczenie. Takiego z orzechow ziemnych ile dziennie moge max gram ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
siemanko, mam problem z klata, jest trochę w tyle od reszty, myślę czy nie robić jej 2x w tygodniu? dotąd robiłem klatę w poniedziałek: wyciskanie na płaskiej sztanga 4s, dolny skos sztanga 3s, górny skos hantle 3s, rozpiętki na płaskiej 3s. co myślicie aby zmienić na pn i czw, w pn bym robił: wyciskanie sztangi na płaskiej 4s, skos dolny sztanga 3s, rozpietki na płaskiej 4s, a w czw: wyciskanie hantli na płaskiej 4s, wyciskanie sztangi skos dodatni 4s, rozpietki skos ujemny 3s, unoszenie ciężarka(to na środek klatki) 3s. Dieta jest, wszystko jest. Ogółem to masa aktualnie, od września do dziś z 68 na 81.

Zmieniony przez - dmn33 w dniu 2014-01-11 00:52:24

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470184
bazuj na skosie w górę jako pierwsze ćwiczenie [hantle, sztanga], paradoksalnie wyciskanie na ławce płaskiej nie jest najlepszym ćwiczeniem na rozwój klatki piersiowej pompki na poręczach też warto uwzględnić w planie treningowym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium