SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
woda na 100%, spalanie mięśni występuje naprawdę tylko w skrajnych wypadkach. musiałbyś być na sporym deficycie co najmniej tydzień żeby ci z mięsa schodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1704
Jak jestem na redukcji i mam trening FBW pon/sr/czw i jak mam zakwasy do następnego treningu do ćwiczyć i sie nie przejmować czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jeśli poza "tradycyjnymi" zakwasami organizm nie wysyła żadnych dodatkowych bodźców, typu ogólne zmęczenie itp. to lecisz z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
w treningu FBW co najmniej jeden dzien przerwy pomiedzy treningami musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1704
Dzięki za odpowiedz :) Myślałem o tym i się przejmowałem a teraz moge wyluzować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
tylko tak jak mówie nie rob dzien po dniu treningu tak jak jest u ciebie środa i odrazu masz czwartek trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5239
Czy do wyciskania na płaskiej konieczny jest mostek? Jak prawidłowo go wykonać przy wyciskaniu hantelkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
IMO mostek jest konieczny przy wyciskaniu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5239
Okej, ale jak się do tego zabrać przy wyciskaniu sztangielek? Najpierw robię mostek i ktoś musi mi ten ciężar podać?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium