SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
twaróg z wiórkami kokosowymi i jogurtem naturalnym bez cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
InTheEnd
Tak to ogólnie co do samych posiłków to podroby max 2 razy w tygodniu.
może mi ktoś to wyjaśnić? nie chciałem spamować komuś tematu więc przeniosłem cytat tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7832
Też jestem ciekaw, wójek miał problem z niedokrwistością i słabe serce za młodego, to mu kazali codziennie wpitalać podroby

Zmieniony przez - RunForest w dniu 2014-01-19 15:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Jeżeli przekrocze makro tłuszczów o 40g a kcal bedzie ujemne/na zero,to waga bedzie spadac?Czy od tłuszczów to nie zależy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam mam takie pytanie odnośnie znanych słów Shawna Raya: Dlatego robię 3 treningi cięższe i 3 lżejsze na zmianę, wykonując po 6-8 powtórzeń w seriach. Pod pojęciem lżejszego treningu kryje się to, że ćwiczę z mniejszymi obciążeniami, ale wykonuję szybsze ruchy. Taki system plus właściwe odżywianie, zapewniają regenerację sił, pozwalają mieć ciągle ochotę na trening.
I teraz mam takie pytanie czy jest sens co tydzień zmniejszać obciążenie i stosować szybsze ruchy czy lepiej robić notorycznie ciężkie treningi przez np: 3 miesiące a później zmienić całkowicie plan treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
Rób co robisz , później zmień trening


Zmieniony przez - kondzio4474 w dniu 2014-01-19 17:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
a co myslicie zeby np : 1 tydzień zwiększyć obciążenie a zmniejszyć ilość powtórzeń np: 6-8 a w następny tydzień zmniejszyc ciężar a dać większą ilość powtórzeń 6-10 wykonując szybsze ruchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
odpowie ktoś ;) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4043
Siemka mam pytanko może być taki trening na klatke piersiową
Wyciskanie na skosie+ hantlami - 12-10-8-8
wyciskanie na skosie + 12-10-8-6
rozpiętki na płaskiej 3x-12
wyciskanie na płaskiej 12-10-8-8
niestety skosu - nie posiadam , właśnie jestem w trakcie robienia poręczy i mam zamiar zamienić wyciskanie na skosie + na poręcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Musze w miesiac spalic 3,5 kg , mam w miare niski bf i ciezko idzie. Polecicie jakis spalacz i powiecie jak brac? Oczywiscie wszystko bralem procz spalaczy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium