SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
mogę ale obok stojaków idą takie dwie metalowe części łączące ławkę ze stojakami i obijał bym hantlami o te metalowe części łączące

Zmieniony przez - massi123 w dniu 2014-02-21 20:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Prawie 2 tygodnie temu zbiłem sobie mały palec u ręki była bardzo duża opuchlizna , teraz już prawie wogóle nie boli opuchlizna zeszła ale dalej nie moge go zginać do końca , moge dodatkowo wspomódz jakoś jego regeneracja czy poprostu czekać ? czytałem coś o okładaniu lodem , zadziała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291
jakie odstępy czasowe między seriami są najbardziej efektywne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Zależy od osoby , intesywności treningu , ciężarów etc.Rób tak jak najbardziej pasuje pod Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wszystkich możliwości musisz spróbować, od 30 sekund do 3-5 minut jeśli chodzi o trening bardziej siłowy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
witam, dodam tutaj zdjęcie bo nie chcę specjalnie nowego tematu zakładać :) jest tylko jedno pytanko, w dobrym kierunki idę? za miesiąc chcę trochę zredukować z 5/7kg aby jakiś 6 pak się zrobił :) redukcja będzie trwała do czerwca (tak myślę)

wzrost: 179 cm
wiek: 17 lat
staż: rok ok. ale na poważnie z dieta od września 2013r
ćwiczę w domowych warunkach, ławeczka, gryfy, hantle, bez maszyn.

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
kacper95
Prawie 2 tygodnie temu zbiłem sobie mały palec u ręki była bardzo duża opuchlizna , teraz już prawie wogóle nie boli opuchlizna zeszła ale dalej nie moge go zginać do końca , moge dodatkowo wspomódz jakoś jego regeneracja czy poprostu czekać ? czytałem coś o okładaniu lodem , zadziała ?


A u lekarza z nim byłeś?

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmn33
witam, dodam tutaj zdjęcie bo nie chcę specjalnie nowego tematu zakładać :) jest tylko jedno pytanko, w dobrym kierunki idę? za miesiąc chcę trochę zredukować z 5/7kg aby jakiś 6 pak się zrobił :) redukcja będzie trwała do czerwca (tak myślę)

wzrost: 179 cm
wiek: 17 lat
staż: rok ok. ale na poważnie z dieta od września 2013r
ćwiczę w domowych warunkach, ławeczka, gryfy, hantle, bez maszyn.




No nawet dobrze idziesz ale moim zdaniem troszkę szybko tyle przytyłeś. Uważaj z tym żeby nie zalać się za bardzo. I z redukcją bym poczekał jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
troche mnie zalalo, jak brzucha nie zepne to masakra, bojler :D wiem ze za szybko.. byla to moja pierwsza dieta w zyciu, przy nastepnej masie tak juz to nie bedzie wygladac. wiem ze po redukcji mało moze ze mnie zostac, ale najwyzej jak zredukuje tyle co chcem np do maja, to potem 2 miesiace do wakacji bede lekko na + z kcal zeby cos zbudowac

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
Fajna przemiana szkoda ze nie dałeś foto z początków bez koszulki :D Nogi robisz ? A jaki wzrost ? Gobi byłem powiedział że dla dyskomfortu nie założy mi takiej " plakietki " metalowej pod palec ( wtedy cały czas jest wyprostowany ) bo nie ma poco i dał lekiprzeciwbólowe tyle..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium