SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153664

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
A ja dzisiaj mam pieczonego kurczaka (udka skrzydełka itp).Jak to wpisać?Zważe mieso bez kości i wpisywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
w kalkulatorze wlasnie jest wpisane udo(noga)kurczaka w 100g jest 10g białka tam widnieje to domyslam sie ze jest to z koscia wliczone , bo jakby było samo mieso to chyab wiecej białka by było - ale pewny nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Kości raczej nie jemy :D.Wiec zwaze bez kosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
zwazyc mozesz ja pisze to co juz jest wpisane w kalkulator bo wg innej strony w 100g samego miesa z uda kurczaka mamy 16g białka w potreningu.pl jest 10g wiec tak jakby w potreningu było liczone całe udo z koscia - ale tak jak mówie moge sie mylić

a dobrze w kalkulatorze potrenigu.pl , jest wpisane i całe udo czyli z koscia i samo mieso z uda kurczaka bez skóry

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-02-02 12:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Igor

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
rutkow
massi dlatego rób klate bez barków , bo podczas treningów klaty barki i tak mocno dostaja w dupe , gdy zrobisz je w inny dzien to taj jakbyś 2 razy w tyg cwiczył ta partie


Okey tak zrobie bedę je ćwiczył w osobny dzien teraz tylko pytanie skoro beda tak jak by trenowane dwa razy w tygodniu to czy zdążą się zregenerować ? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
mała grupa wiec sie zdążą pod warunkiem ze nie bedziec cwiczyc ich dzień po dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Zrobię tak: pon-klata/tricepsy śro-plecy/bicepsy pią-barki sob-nogi myslisz że taki plan będzie dobry i pozwoli utrzymać dobry odstęp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Jak ćwicze 2 dni w tygodniu na siłowni to ile serii wtedy na duże a ile na małe partie mięśniowe?Czy można sobie zmieniać dni treningowe?Bo ja trenuje boks a boks jest priorytetem,ale np na siłke ide we wtorek i sobote a nastepnym razem poniedziałek i środa moze tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak, może. Rób sobie intensywny trening push/pull. Btw. igor, massi i wiśnia. Zadajecie dziennie po 30 pytań
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium