SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 5!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
dobra dzieki, sog a kreatyna z sfd i beta alanina beda odpowiednie na pierwszy cykl? 500g kreatyny starczy ? Planuję zroić cykl chyba na jakieś 6 tyg., nie za krotko ? Bo powiedz z kreatynie jest tauryna i w beta-alaninie, nie bedzie za duzo, i czy nie bedzie przez to problemow ze snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie odpowiednio Varmup. Cykl niech trwa przynajmniej 8 tygodni. Nie będzie problemu ze snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Dzisiaj nie trzymałem się zbytnio diety lecz kcal i makro w miare dostarczone (z gorszych produktów,ponieważ robiłem taki test w związku z tymi nadmiernymi gazami).Od rana było w porządku,lecz gdy zjadłem serek wiejski 200g wraz z białym pieczywem i dodatek dżemu,zauważyłem większą czestotliwosc tych gazów.Czy to znak że serek iwjeski nie jest dla mnie dobry?Bo po pieczywie nie mam takich problemów tym bardziej po białym,bo ciemne odstawiłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Skeba
Będzie odpowiednio Varmup. Cykl niech trwa przynajmniej 8 tygodni. Nie będzie problemu ze snem.

Ja przez przypadek zamówiłem kreatyne 300g, a nie 500g. Da radę jakoś ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
kreatyne mozesz przyjmowac ciagle, a nie robic cykle w opcji 5g przed i 5g po treningu jedynie w dni treningowe

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
1.Czy można robic interwały wieczorem w dni treningowe,będe brał wtedy BCAA .
2.ile razy interwały w tygodniu,dodam ze robie split 5 dniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Odnosnie tych nadmiernych gazów na diecie.Dzisiaj np zjadlem sobie na sniadanie pieczywo białe,sopocka,płątki kukurydziane,na obiad gotowany kurczak + ziemniaki,4 kostki czekolady,jeden pączek i nie mam problemow z gazami jakie miałem stosując diete.Jeżeli niektóre produkty wywołują u mnie złe działanie to moge np jesc białe pieczywo?Zamiast ryżu/makaronów ziemniaki?Tylko że mam problem potem podbić kalorycznosc diety bo ziemniaki są mało kaloryczne w stosunku do ryżu a że nie lubie jesc kilka worków ryżu to czym moge to podbic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 228
Witam, mam pytanie co do dawkowania carbo :) W sytuacji gdy mam 3 treningi dziennie powinieniem zazyc je 3 razy dziennie? Czy moze 2 razy i zastapic to jakas naturalana dawka wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Staraj się dostarczyć jak najwięcej z pożywienia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o ocenę.

Następny temat

Masa i dieta

WHEY premium