SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Biały89
gdzie jest przepis Mariana na sernik? O mam też Kaufa zobaczę te płatki skoro zachwalasz


Pytałeś chyba nawet o niego u mnie w.dzieniku ;)

Bzyku jest naprawdę dobrze, lepiej jak na tym zdj od lustra ostatnio;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2513 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Dzięki za info o granexach w kauflandzie, ludzie sie dziwnie patrzą jak sie kupuje 10kg płatów xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
U mnie w kaufie nie ma,nie bylo i raczej nie.bedzie. Pytalem w dziale obslugi klienta,fotki pokazując. Amatorka ten moj Kauf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2513 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
opalinho
U mnie w kaufie nie ma,nie bylo i raczej nie.bedzie. Pytalem w dziale obslugi klienta,fotki pokazując. Amatorka ten moj Kauf


U mnie nie były wyeksponowane, żadnej cenowki, nic. Siedziały w zaklejonych kartonach pod tymi granicami blonnikowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przemo, Marian, dzięki . Aczkolwiek jest widoczna różnica na minus względem zdjęć sprzed 2 tyg. Wiadomo, że weekendy mają na to wpływ i może coś też dodanie antka 1,5 tyg temu. Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo zadowolony z takiej formy 2 miechy po zawodach.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
BzykuDG
Przemo, Marian, dzięki . Aczkolwiek jest widoczna różnica na minus względem zdjęć sprzed 2 tyg. Wiadomo, że weekendy mają na to wpływ i może coś też dodanie antka 1,5 tyg temu. Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo zadowolony z takiej formy 2 miechy po zawodach.


I to najważniejsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
wg mnie też jest naprawdę dobrze.

Nic nowego nie napisze, ale kurcze dupa ładnie sucha , a na boczkach odłożyło się dość sporo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Sucho jest, a boczki to chyba takie przekleństwo (chociaż wiele smalcu na nich nie ma)

U mnie dupa niewiele bardziej zalana jak w dniu Sopotu.
Nogi podlało, ale jest najlepiej w życiu mimo takiego skoku wagi.
Brzuch już ok, łapy suche, plecy też w sumie, ale boczki to yebany dramat

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Forma nadal b. dobra ale masz ten sam problem co ja,a mianowicie po czitach leci w boczki :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7712 Napisanych postów 13995 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237799
Potęgi na tyłku cały czas siedzą więc jest git :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej