Miesiąc temu pisaliśmy o znanym i legendarnym zawodniku w trójboju siłowym i kulturystyce, który ma na swoim koncie aż sześć tytułów mistrza świata. CT Fletcher, bo o nim mowa, odziedziczył po swojej matce rodzinną chorobę serca, która mocno wpłynęła na jego życie. Jego matka i dziewięcioro jego rodzeństwa zmarło z powodu problemów z sercem. Teraz również on ma ogromne problemy zdrowotne. O jego ostatniej woli i testamencie pisaliśmy TUTAJ:

CT Fletcher - testament legendy

Jego fani i cała społeczność kulturystów modli się za słynną ikonę trójboju siłowego. W poniedziałek udał się do szpitala na test czynności nerek nerek. Informował o tym na swoim kanale Instagram. Wygląda na to, że zostanie w szpitalu i jeśli się uda, będzie miał podwójny przeszczep- serca oraz nerek. Jeśli nie, zostanie wpisany na listę oczekujących. Fletcher napisał: "Ponad wszystko, jestem błogosławiony". Transplantacja serca to ostatnia deska ratunku dla mistrza, ponieważ w styczniu doszło do zatrzymania akcji serca, lecz dzięki rozrusznikowi nadal żyje. Teraz czeka go najbardziej poważna operacja w życiu, więc trzymajcie mocno kciuki.

O CT Fletcher pisaliśmy również w dziele POGROMCY MITóW:

CT Fletcher – naturalny zawodnik czy sprytny manipulator?

https://youtu.be/dgxf587zAcE

Komentarze (3)
newbie1990

MCT Fletcher :D

0
arthurpetryka

Anaboliki serca nie naprawiają?

0
domosos

Żeby chociaż docenił to, bo te głupoty co on pierniczy w internetach, jak tak dalej będzie to nie potrzyma tego serducha.

1