SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2929979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A jednak mam podobne myślenie co Ty

Też uważam, że nie jestem do tego stworzony
+ typowo kulturystyczny 'świat' mnie nie jara.
Pasją czy tam hobby mogę śmiało to nazwać ale starty,
dbanie o każdy posiłek dzień w dzień by trzymać formę i budować
jak najwięcej mięsa - nie jara mnie to i to nie dla mnie.
Powoli, z roku na rok progresuję i jestem zadowolony mimo, że są mankamenty do poprawy.

Jak będę chciał być w formie to będę, zechcę wystartować to to zrobię
i wtedy sobie poodmawiam większości rzeczy, ale w trakcie
tego całego "offseason" też staram się znaleźć złoty środek - trzymam michę,
robię treningi, a jak dostaję propozycję wyjścia lub sam mam ochotę
to idę i nawet nie zawracam sobie zbytnio tyłka tym, że dziś mam do Low carb
i nie mogę...
Chcę fajnie wyglądać, czasem coś tam sobie udowodnić podnosząc poprzeczkę
ale i fajnie się bawić póki jestem młody

Dziwi mnie, że dużo osób z tego środowiska tego nie rozumie (nie pije do nikogo żeby nie było)

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cayek

dbanie o każdy posiłek dzień w dzień by trzymać formę i budować
jak najwięcej mięsa - nie jara mnie to i to nie dla mnie.



Widzisz, z tym ja akurat nie mam żadnych problemów, bo u mnie nie ma najmniejszej możliwości, żeby micha nie była dopięta na 120% bez względu na okres, ale od poniedziałku do piątku heh. Sytuacja się zmienia w weekend, kiedy chcę jakoś inaczej spędzić czas, niż w tygodniu. Oderwać się od tego dnia świra, bo każdy dzień w tygodniu wygląda u mnie tak samo.

Zresztą, to temat rzeka. Jedni lubią to, drudzy tamto. Każdy ma swoje podejście i póki nie szkodzi nim innym niech robi jak uważa . Ja każdego szanuję za ich decyzje. Niektóre zachowania wydają mi się mega przesadzone, ale nic mi do tego, nikt mi nie szkodzi, więc mogę tylko trzymać kciuki za sukces.
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bardziej mi chodziło o trzymanie i dbanie o michę dzień w dzień bez żadnego "ale" nawet jeśli chcę gdzieś wyjść i uciec na chwilę od tej monotonii (trening, praca, trening praca). U mnie też są to głównie weekendy. W tygodniu także nie mam problemu czy w dni gdy wiem, że nigdzie nie idę (wyjątek po zawodach ) Pozdrooo
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
04.09.17

Nie wiem o co chodzi, ale dzisiaj nakręcony i pełen energii cały dzień. W sumie dowaliłem nogi, więc z reguły byłem potem dojechany, a tu na telefonie pół dnia i gęba mi się nie zamykała. No i ogólnie cały dzień na pełnych obrotach, a produktywność level wyżej, niż zawsze. Pasuje mi ten stan!


Trening
Nogi + łydka:

1. Wyprosty nóg - 20x17,5kg; 15x22,5kg; 12x27,5kg
2. Uginanie nóg leżąc - 8x10 1/2szt.; 8x10 1/2szt.; 8x10 1/2szt.
3. Przysiad bułgarski - 12x45kg; 12x45kg
4. Wypychanie suwnicy - 10x295kg; 10x310kg; 10x325kg; 10x340kg; 10x355kg
5. Odpychanie się od platformy jednonóż - 12x95kg; 12x95kg; 12x95kg
6. Żuraw - 3x MAX
7. Unoszenia tułowia na ławce rzymskiej w wersji na dwójki - 15x5kg; 15x5kg
8. Przywodziciele na maszynie - 15x103kg; 15x103kg; 15x103kg

9. Wspięcia siedząc - 4x MAX
10. Wspięcia stojąc na maszynie - 4x MAX

Na koniec 30 min cardio na rowerku.


W kilku ćwiczeniach dorzucone, w kilku ten sam ciężar, a czułem luz.
W suwnicy progres 15kg na serię i na kolejnym treningu dorzucam kolejne 15kg.
Przy bułgarskich 45kg, to jednak max i ostatnie powtórzenie w drugiej serii praktycznie odcinka.


Dieta - HC:
TRENING
1. Granexy miodowe z płatkami kukurydzianymi, kaszą manną, ananasem, borówkami i FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
2. Indyk z ryżem, warzywami i passatą pomidrową, brzoskwinie.
3. Omlet jaglano ryżowy z polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate , nektarynką i gruszką.
4. Babeczki z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i borówkami.
5. Udka z kurczaka z warzywami.
6. Twaróg z masłem migdałowym.














Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey Tri Creatine Malate - 7g na czczo i 7g po treningu
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 15g rozpuszczone w czasie treningu siłowego
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 2 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
BzykuDG
04.09.17

Nie wiem o co chodzi, ale dzisiaj nakręcony i pełen energii cały dzień(...) a tu na telefonie pół dnia i gęba mi się nie zamykała. No i ogólnie cały dzień na pełnych obrotach, a produktywność level wyżej, niż zawsze. Pasuje mi ten stan!



moze zamiast białka coś innego w białym prochu przyjąłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Albo zasługa czita nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-09-04 21:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Hehe kto wie . Ale jeśli faktycznie jest tak jak Banan pisze, to mam nadzieję, że następnym razem też pomylą betoniarki

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
jezeli jest tak faktycznie to koniecznie daj znać, które to konkretnie białko - zrobię zapas na zimę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a myślałem że dosypki producentów "po cichaczu" to już przeszłość .... ale że do białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Bzyku jest sens pchać się na scenę po 30-stce ?pytam bo sam mam 31 i myślę żeby chociaż raz tam stanąć i tak rozkminiam czy to nie jest za późno .. hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium