SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2931036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
BzykuDG

Trochę w wyciskaniu na klatkę się przestrzeliłem ...

Jeśli się z czymś przestrzeliłeś to raczej obłożeniem tego stołu na fotce
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
_Szajba_
BzykuDG

Trochę w wyciskaniu na klatkę się przestrzeliłem ...

Jeśli się z czymś przestrzeliłeś to raczej obłożeniem tego stołu na fotce


A co Ty, wjechało w moment
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Gomułki z sera pleśniowego
Ja pier... czego to nie wymyślą

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Aśka na przykład jadła schab złotnicki z panierką słodową i masłem cytrynowym . Ale był niesamowity!


15.08.19

Dziś bez treningu siłowego, ale za to krótki intensywny trening na szosie.

Trening:


Same bardzo dobre treningi w ostatnim czasie, co mnie nakręca jeszcze bardziej. A trochę bólu dzisiaj było. Szczególnie przy ostatnim bloku, gdzie był interwal 12x 30s luźnego kręcenia na przemian z 12s prawie mocy maksymalnej.

I co najważniejsze w ogóle już nie czuję kolan. Więc rolowanie i Flex robią swoje. Dzięki za pomoc w tej kwestii.


Dieta:
1. Owsianka z serkiem wiejskim, jabłkiem i Raspberry in Jelly.
2. Indyk z makaronem i warzywami.
TRENING KOLARSKI - intra izotonik i suszona papaja.
3. Bruschetta z kurkami i krewetkami. Schab z kością z kapustą zasmażaną i ziemniakami.
4. Pancake’i z mixem orzechów, sosem toffi i gałką lodów. Piwo bezalkoholowe.
5. Szejk lodowy z SFD WPC Protein Plus.







Te naleśniki, to najlepsze chyba co jadłem w tym roku. Knajpa otwarta dopiero od 3 tygodni we Wrocławiu i na bank będę tam często. Mega duża porcja, świetnie podana i mega smacznie. I do tego obsługa...




Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem kolarskim
SFD Citruline - porcja przed treningiem kolarskim
Allnutrition Flex All Complete - porcja przed treningiem kolarskim
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu
Allnutrition Cashew Butter - według braków w diecie
SFD WPC Protein Plus - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu kolarskim
Allnutrition Whey Delicious - według braków w diecie.




Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-08-15 21:00:02
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Dokładnie. To zawsze zajmuje dodatkowy czas po treningu. Czesto wkurzajace bo rower 4h i Jeszcze 30 min rozciąganie, ale przy takich obciążeniach to konieczne

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Przy pracy siedzącej i braku aktywności, wizyta u fizjoterapeuty powinna być obowiązkiem minimum 1 raz na 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78431
Słuchajcie Kolarze tego!
Dziś steskniony po wakacjach za moim rumakiem pomimo deszczu wybrałem się w trasę.

W lasach grzybiarze. No to jadę i co jakiś czas rzut okiem czy nie ma jakiegoś borowika.
Minąłem lasy i wyjeżdżam w tereny gdzie nie ma nic.
Nie ma lasu, nie ma drzew. Same pola.
Teren lekko z górki więc gnam ok 45 km/h.
I nagle błysk. Coś mi mignęło, coś co kazało mi się cofnąć.
Zawracam, patrzę a tu takie cudo w rowie:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870805
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78431
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium