SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2932229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie jestem Bzyku ale u mnie nie, nie ma wplywu na to apetyt czy głód %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki Marian, ale niestety ubolewam nad brzuchem hehe. Ale jest Ok, byle morfologię ogarnąć.

Wojtek, przy 2x 0,5g nie czułem żadnej różnicy. Przy 3x1g, bo tyle ładowałem w cheat weekendy chęć była taka sama, ale strasznie szybko się zapychałem. Zjadłem mało, a już byłem pełny. Ale chęć na jedzenie cały czas taka sama. Przy Twoich predyspozycjach specjalnie chyba nie pomoże.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Szczerze Bzyku to nie dziwie się czemu nie masz chęci wracać na "on", bo sylwetkowo na prawdę nieźle się to prezentuje i nie jeden siłowniany "omkoboy" może pozazdrościć. Trochę cukru poleciało, ale musiałem, bo nie zjadłeś tych hagenów... były pyszne Też załączę off na pare miechów, trzeba będzie odpocząć

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przesadzasz, ale dziękuje . Zobaczymy jaka forma będzie jak coś przyredukuje.

Teraz widzę robi się moda nie na mówienie, że jest się naturalem, tylko na bycie

Ps. Jestem w drodze do Kaufa

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10653 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
I ulegles tym lodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Bzyq napisz coś o różnicy, bo w ten weekend jadłeś bez metforminy i jestem ciekawe odczuć. Jak nie tu na bf proszę.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wziąłem Hageny Pralines&Cream, ale bez szału kompletnie dla mnie. Żałowałem, że zamiast tego tosta sobie nie zjadłem... Dzisiaj kusi moja ulubiona lodziarnia, bo w repertuarze są:
- Mascarpone z pralinami Ferrero Rocher
- Biała czekolada z nutellą
- Banan z migdałami i karmelem,
ale nie mam nawet specjalnie ochoty.

P0KI, no dzisiaj rano forma bez zmian, a na pewno nie na minus. Waga taka sama jak wczoraj. Zobaczymy jak jutro, o ile nie przycheatuje dzisiaj hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10653 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
Wydaje mi się z.metmorfina aż takiego wpływu nie ma żeby widzieć różnice w formie po czitowAniu z nią czy bez niej:) dobre lody w ofercie. Aaa i ja dziś już swój bilans zjadłem w nocy xD no może nie cały bo dziś LC ale miałeś rację poszedł kebab nawet 1.5:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
j/w, kazdy zawsze mysli ze dany srodek jest magiczny, nie ze z glupoty tylko kazdy chyba ma jakies swoje oczekiwania, skryte nadzieje i marzenia %) kazdy zawsze oczekuje ze cos da zauwazalna poprawe albo cos zmienie no ale naprawde, nie ma takich cudow, metf to nie diury ze po czicie budzimy sie w lepszej formie niz przed

dla mnie plusem metf jest to ze nie ma takich cholernych zjazdow po obzastwie ze jedyne co sie chce to isc spac, mozna normalnie funkcjonowac %)

Mariusz GRUBASIE!


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2016-10-16 11:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A mi się jednak wydaje, że działa doraźnie. W końcu wpływa na metabolizm cukrów. Ale czy aż tak widoczne będzie działanie? Ciężko powiedzieć.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium