SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2926188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Calkiem mozliwe ze ja to cale IFFYM zle interpretuje ale nie wierze w bajki typu, pokrywanie fatu z zrodel trans, wegli z najgorszych cukrow a bialka z gownianych produktow i ze ktos na tym forme zrobi. Nie ma ch**a. Owa zawodniczka jak i pare zawodnikow opowiadajac o IFFYM mowilo ze im to pasuje bo jedza kiedy chca i ile na dany posilek chca tak aby bilans dnia pasowal. Np. Jedli tylko przed i po treningu i tym pokrywali cale makro ale tak jak mowie tylko i wylacznie pelnowartosciowe produkty. Dlatego taki Rodzaj czy jak to inaczej nazwac uwazam za nieglupie rozwiązanie. Jako ze mam podobnie jak Bzyku moge jesc zawsze i wszedzie dlatego jem ze tak to powiem Oldschoolowo czyli co 2-3h.

Bzyku to lecisz z tematem zagladam tu codziennie chociaby nacieszyc oko fotami zarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Oj bo Ty podchodzisz do iffym tylko w dwóch skrajnych podejściach - albo sam syf, albo czysta micha. Tak trudno wpaść na pomysł, że IFFYM to po prostu wplatanie głupich chipsów, czekolady itp. jeśli ma się na to ochotę
czy jak to miało miejsce w przypadku tego co wymyślił ten model - pop tartsów.

Dla mnie micha bzyka już pod to podchodziła, więc skąd ten pomysł
to w sumie nie wiem

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No dla mnie to tylko metoda a micha to micha. Nie potrzebuje systemow zywieniowych zeby usprawiedliwic zarcie syfu W tym sporcie micha to podstawa zeby zbudowac konkretna sylwetke nie ma miejsca na takie wydziwianie moim zdaniem. Nie mowie tu o sylwetkach 70-80kg bo to akurat na mnie wrazenia nie robi A micha bzyka jak dla mnie jak najbardziej ok, uzywa najczesciej pelnowartosciowych produktow ale potrafi z nich zrobic konkretne zarcie czesto podchodzace pod Cheat, poprostu jest kreatywny Rozumiesz moze niemiecki? To Ci ookaze co Rühl mysli o IFFYM, dobre zeby sie troche posmiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to skróć co mówi, wszyscy się pośmiejemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Musialbys obejrzec bo sama mimika jest tego warta Do tego o Youtuberach gada co promuja IFFYM Ja tam nie podwazam slusznosci tej albo innej metody zeby nie bylo, poprostu na przestrzeni lat wiem co dla mnie jest najlepsze i poki dziala nie widze sensu zmieniac, to tak w ramach sprostowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W mojej misce na co dzień nie ma żadnych produktów (prócz bitej śmietany), przed którymi broniłby się typowy gość "kurczak z ryżem 6x ed", tylko właśnie tak jak pisze Gugcio kwestia przyrządzenia.

Żeby też jeść kiedy chcemy, a nie kiedy wybije godzina X też nie trzeba być na IIFYM.

Ogólnie podoba mi się ciekawa merytoryczna dyskusja

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Gucio, wrzuć tego ruhla tutaj jak Bzyka nie ma nic przeciwko, rzecz jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Gugcio ale skąd wiesz że to jest najlepsze, skoro iifym nie próbowałeś? Sam wiesz, że od zawsze działasz na zasadzie "stara szkoła", i broń Boże żadnych nowości. Po treningach też widzę, że czy masa, czy redu, to tylko klasyczny split, żadnych nowości. Nie wolno zamykać się tylko na jeden sposób, klapki na oczy, i wszystko co nowe jest blee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Akurat to co ma do powiedzenia Markus Ruhl niezbyt mnie interesuje bo to osoba, która kolokwialnie ujmując "żarła by psie g**** byle zdobyć tytuł Mr.Olympia". Jaki zawodowiec ma odwagę kombinować z miską, skoro jeden patent zwyczajnie się sprawdza? Prawie żaden. Nie wiem jak wygląda naprawdę miska Juan Morela ifbb pro, ale jeśli tak jak na filmach i tak jak mówi to chyba jednak ta osoba już przeczy Twojej tezie, a jeszcze sporo na pewno by się znalazło. Zresztą kurde, Mr.Olympia przecież wielokrotnie dopychają żarcie w barach jak to robił Coleman - wielki kawał mięcha z frytkami 3x ed Problem w tym, że mało kto chce i może być prawdziwym zawodowcem, więc w takim razie po co katować się czystą michą (dla większości to udręka) skoro może się trzymać założeń iffym i być tym 80 kg dociętym gościem czy tam 90 kg zależnie od wzrostu.


Niech sobie każdy je jak chce, ale żeby wmawiać, że tego i tego
nie da się na tym zrobić, nie próbując nawet danej metody na sobie
jest trochę słabe.
Jakby się upierać to Przemek jest na IFFYM bo je płatki, owoce, czasem podjada,
ostatnio częściej czituje itp. itd. A waży 110 kg ponad chyba i ma mega niski BF.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-02-24 13:11:28

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium