SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5124 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78398
Wow Panowie i jakich Wu tu brykach piszecie

Ja mam SCOTT CR1, niecałe 8kg, rower warty ok 3 tyś i pysk mi się śmieje a tu takie rakiety
Ciekaw jestem różnicy w szybkości pomiędzy moim a taką rakietą.
Przygodę zaczynałem na tribanie 520 z decathlona i powiem Wam że wcale chyba bym go dziś nie sprzedał a to dlatego że rama aluminiowa z karbonowym widelcem ma również wiele zalet.
Pomimo tego że waga wynosiła 10kg to zjazdy miałem na pewno szybsze.
Pod górkę zdecydowanie gorzej było ale jakoś fajnie czułem tsmten rower.
Plus również za jakość wykonania bo na serio nie było źle.

Być może gdybym walczył w peletonie o zwycięstwo i ułamki sekund decydowalyby o sukcesie to miałbym inne zdanie, jednak dla amatora jakim jestem był to rower wystarczający.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
Dejwikkk
szosowy klasyk to w inynch spodenkach ?


Marian obiecał, że pożyczy ^^


a nie ma problemu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
tomaszS
Wow Panowie i jakich Wu tu brykach piszecie

Ja mam SCOTT CR1, niecałe 8kg, rower warty ok 3 tyś i pysk mi się śmieje a tu takie rakiety
Ciekaw jestem różnicy w szybkości pomiędzy moim a taką rakietą.
Przygodę zaczynałem na tribanie 520 z decathlona i powiem Wam że wcale chyba bym go dziś nie sprzedał a to dlatego że rama aluminiowa z karbonowym widelcem ma również wiele zalet.
Pomimo tego że waga wynosiła 10kg to zjazdy miałem na pewno szybsze.
Pod górkę zdecydowanie gorzej było ale jakoś fajnie czułem tsmten rower.
Plus również za jakość wykonania bo na serio nie było źle.

Być może gdybym walczył w peletonie o zwycięstwo i ułamki sekund decydowalyby o sukcesie to miałbym inne zdanie, jednak dla amatora jakim jestem był to rower wystarczający.


Widzisz, w moim przypadku nie chodzi o walkę w peletonie, o urywanie sekund czy cokolwiek związanego stricte z osiąganiem wyników. Ja po prostu jestem gadżeciarzem i ten rower mega mi się podoba . Lambo też bym sobie nie kupił, żeby być najszybszym w mieście, tylko że jest piękne
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
BzykuDG
tomaszS
Wow Panowie i jakich Wu tu brykach piszecie

Ja mam SCOTT CR1, niecałe 8kg, rower warty ok 3 tyś i pysk mi się śmieje a tu takie rakiety
Ciekaw jestem różnicy w szybkości pomiędzy moim a taką rakietą.
Przygodę zaczynałem na tribanie 520 z decathlona i powiem Wam że wcale chyba bym go dziś nie sprzedał a to dlatego że rama aluminiowa z karbonowym widelcem ma również wiele zalet.
Pomimo tego że waga wynosiła 10kg to zjazdy miałem na pewno szybsze.
Pod górkę zdecydowanie gorzej było ale jakoś fajnie czułem tsmten rower.
Plus również za jakość wykonania bo na serio nie było źle.

Być może gdybym walczył w peletonie o zwycięstwo i ułamki sekund decydowalyby o sukcesie to miałbym inne zdanie, jednak dla amatora jakim jestem był to rower wystarczający.


Widzisz, w moim przypadku nie chodzi o walkę w peletonie, o urywanie sekund czy cokolwiek związanego stricte z osiąganiem wyników. Ja po prostu jestem gadżeciarzem i ten rower mega mi się podoba . Lambo też bym sobie nie kupił, żeby być najszybszym w mieście, tylko że jest piękne


Ja gadzeciarzem zupełnie nie jestem, ale jak w spędzasz w roku ponad 600h na rowerze to chcesz na czymś fajnym.
Poza tym mój poprzedni kross vento 3.0 wpadał w wibracje na zjazdach przy +80km/h, słabo skręcał, teraz Emonda sl6 pro to co innego. Bajka, komfort też inny.
Ale ja nie jestem stricte amatorem, jak to się mówi PRO Amatorem- czyli amator, który trenuje jak zawodowiec..

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No to w takim wypadku ja też jestem pro amatorem

Marian, zobaczymy jak z ustawką. Jeszcze trochę czasu jest, będziemy się zgadywać bliżej terminu. Może przyjadę na rowerze


23.07.19

Aktualna waga po weekendzie równe 78kg. W tym tygodniu aktywność mniejsza, lżejsze treningi siłowe i kolarskie, a kcal zostawiam bez zmian, więc albo wzrośnie albo zleci


Trening
Pull siła:

1. Podciąganie chwytem neutralnym z platformą - 12x30kg; 7x15kg; 7x15kg; 7x15kg ciężar wypychania platformy
2. Wiosłowanie na hammerze jednorącz rampa 8 - 55kg; 65kg; 75kg; 85kg; 95kg
3. Wiosłowanie sztangą podchwytem w leżeniu na ławce - 8x60kg; 8x60kg; 8x60kg; 8x60kg
4. Wiosłowanie na hammerze nachwytem do góry klatki - 7x80kg; 7x80kg; 7x80kg; 7x80kg
5. Odwrotny butterfly - 8x38kg; 8x38kg; 8x38kg
6. Plank - 4x MAX

Po treningu 15 min cardio.
Popołudniu 2 h szosa dość rekreacyjnie.


Kolejny trening z deload. Zrobiłem go dzisiaj zamiast jutro, bo jutro robię kompletny off i w czwartek badania pod kątem nerki.
Dzisiaj dostałem też opis tomografu i nagle znaleźli prawą nerkę . Ale tak jakby jej nie było, bo jest „bardzo mała marska lub hypoplastyczna”, czyli generalnie jakby jej nie było. Tyle dobrze, że nie sprawia żadnych dolegliwości, więc nie trzeba jej usuwać.

Co do samego treningu przy mniejszych zakresach zmniejszone obciążenie o ok. 30%, a w przy wyższych ilość powtórzeń o ok. 30%.


Dieta:
TRENING
1. Omlet z polewą z Allnutrition Whey Delicious i Allnutrition Peach in Jelly.
2. Indyk z makaronem, olejem lnianym i warzywami.
3. Wieprzowina z warzywami i awokado.
4. Tortilla z indykiem, makaronem, warzywami i oliwkami.
TRENING KOLARSKI - intra banan i ciastko ryżowe.
5. Kasza manna z SFD WPC Protein Plus, borówkami i płatkami miodowymi.
6. Twaróg z masłem orzechowym i kostką czekolady.





Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey AAKG - 6 kaps przed treningiem
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem siłowym
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie
Allnutrition Peanut Butter - według braków w diecie
Allnutrition Whey Delicious - według braków w diecie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Myślę że i na rowerze dasz radę, daj tylko znać to żele itp zamówię ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
FighterX
Bzyku, a jaki Ty masz model Fuji?


SL 3.3
Z tym, że ori koła zastąpiły No Limited Race 50 oraz wleciała korba z pomiarem Quarq Dzero.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Kurna niezła opcja z tą nerką trzeba przyznać.
Jak kółka się sprawują?

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium