SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870588
Wątpie Marian, bo zobacz - najpierw na Sopot przygotowywlai się i debiutanci, i zawodnicy IFBB. Po tej aferze większość z IFBB przestała robić formę, bo po co? Zostali tylko tacy jak my, czyli ci którzy tak czy inaczej chcieli robić redukcje. A sam wiesz jak było rok temu w Sopocie - na pewno z 75% to byli debiutanci właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no w sumie też racja, ale zobaczymy

oby tylko nie łączyli kategorii bo to bedzie lipa ;(

trzeba poczekac az pojawia sie jakieś listy stratowe, chociaż wiekszosc i tak sie na miejscu jak cos zgłosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
ojan
BzykuDG

A tymczasem waga kolejne 0,5kg w dół. Nic w diecie póki co nie zmieniałem, tylko odstawiłem cardio i spadło 1,5kg w dwa dni

Takiemu to dobrze! Nie to co mnie!

Późno wziąłeś się za starty ale możesz wiele osiągnąć w tym sporcie - tzn. wielu będzie Cię kojarzyć z kulturystyką. Przygotuj się na na następne wydatki startowe


No i to jest kolejna kwestia, zawsze mówiłem, że nie startuje, bo mnie na to nie stać. Dlaczego? Bo słuchałem ile niektórzy wydają na przygotowania. Po kilka tyś miesięcznie itd. A mnie ile kosztują przygotowania? 300-400zł miesięcznie, to jest max!

No już fakt, mam 32 lata, więc średnio 10 lat więcej niż chłopaki, którzy teraz zaczynają. Ale na szczęście jakoś się jeszcze trzymam

Przemo, nie ma co. Zawsze możemy się pocieszyć żarciem wieczorem, więc coś pozytywnego z tego da radę wyciągnąć
Swoją drogą nie ma nikt chodów w związku, żeby podpytać ile osób póki co się zgłosiło?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870588
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ale ogromne łapy, o wiele lepiej to wyglada niz te fotki do lustra,
I nie ma wcale takiej tragedii jak mowiles z tym dolem plecow, brakuje tej szerokosci tylko

Ale ze ty masz 32lata to bym nie pomyslalł, dawałm max 25-26
Co ty w takim wieku na jakichs forach robisz? Staruszku


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2016-07-09 08:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przemo, zagadasz? Bo ja kontakt mam zerowy z Bullem...

cv, no z pleców zeszło dość i po cichu liczę, że jak się odwodnię, to jeszcze trochę zejdzie..
A co do wieku, to na szczęście laski myślą podobnie jak Ty
Jak to co robię? Oddaje się swojej pasji . No i lubię Was trochę...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131094
Zgłoszenia są do środy - wiele może się zmienić! Ci związani ze związkiem czekali na zawody alternatywne do Sopotu i z pewnością nie zrezygnowali! W Sopocie będą tylko Ci którzy próbują swoich szans po zawiedzeniu się na startach pod egidą związku (sądzili, że ich skrzywdzono).

Bzyku - po Władysławowie są Kielce - kategoria 75kg .
Zgłoszenie nic nie kosztuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wiem, że zgłoszenie nic nie kosztuje hehe. Jednak mam tam kawałek drogi i nie wiem czy 2 starty w ciągu tygodnia za pierwszym raz, to co coś co ogarnę. Ale ustaliłem z Adamem, że zadecydujemy po starcie w następny weekend

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No chyba nie tylko takie osoby będą w Sopocie. Takze fajnie byloby nie wrzucać wszystkich w jeden worek :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131094
gienus12
No chyba nie tylko takie osoby będą w Sopocie. Takze fajnie byloby nie wrzucać wszystkich w jeden worek :)

Będą więc startować debiutanci oraz związani z innymi federacjami.
Pisząc poprzedni post nie wymieniałem ich gdyż uważałem to za niepotrzebne
Widać, że się pomyliłem :'-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium