SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2922430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
BzykuDG
M
Wasabi, Tytanov, dzieki .
Jeszcze co do urodzin, to akurat w ich dzien HI TEC wrzucił wyniki letniego konkursu i moja fotka zajęła 5. miejsce


amatorzy, nie znają się , powinieneś być w trójce !

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
14.08.16

Wstałem rano jeszcze pełny po sobotnim jedzeniu i w zasadzie „na czczo” poszedłem na trening. Ogólnie pierwszy posiłek wleciał o godzinie 14:00 . A co konkretnie, to o tym już poniżej.

Trening
Barki + triceps
+ łydka:

1. Unoszenie sztangielek bokiem - 20x12,5kg; 15x15kg; 10x20kg + 8x12,5kg; 10x20kg + 8x12,5kg + 8x9kg
2. Wyciskanie na suwnicy sprzed brody szeroki chwyt - 10x55kg; 8x55kg; 6x65kg
3. Wyciskanie na suwnicy sprzed brody wąski chwyt - 12x35kg; 12x35kg; 12x35kg
4a. Unoszenie sztangi za plecami w opadzie - 12x22,5kg; 12x22,5kg; 12x22,5kg
4b. Face pull - 12x11szt.; 12x11szt.; 12x11szt.
5. Unoszenie sztangielek bokiem w oparciu o ławkę - 12x12,5kg; 12x12,5kg; 12x12,5kg; 12x15kg;

6. Wyprosty ramion z linkami wyciągu górnego - 15x9szt.; 12x10szt.; 8x11szt.
7. Wyciskanie francuskie sztangielką zza głowy w odchyleniu - 15x25kg; 12x27,5kg; 10x30kg

8. Wspięcia siedząc - 4x MAX 60kg
9. Wspięcia stojąc na suwnicy - 4xMAX 160kg

Na koniec tabata, a popołudniu trening kolarski.













Oczywiście na treningu sporo mocy i gdzieniegdzie udało mi się coś dorzucić. Przy wyciskaniu w szerokim chwycie zejdę o 2,5kg w ostatniej serii na następnym treningu, bo nie jestem zadowolony z techniki.
A tak poza tym jakiejś przesadnej pompy o dziwo nie było. Trening zrobiony z krótkimi przerwami, aby lecieć już jeść

W ciągu dnia, aby więcej jedzenia się zmieściło, zrobiłem na szybko 1,5h trasę na kolarzówce



Dieta

No więc tu tak, trening bez posiłku. Po treningu shake z 30g mixu WPI/kazeiny. A potem...

Olimp Gladiator - jak pisałem wczoraj mega smaczne, porównywalne z Oh Yeah, które dla mnie są numer 1. A składowo? Bez porównania lepsze. Cena super, smak jeszcze lepszy!


Potem pizza z 4 rodzajami mięsa, białko najważniejsze


Test nowych smaków w ulubionej lodziarni. Poszły krówkowe i coś musiałem dobrać, więc trochę niechętnie wziąłem jogurtowe z marakują, które okazały się rewelacyjne.


Po drodze do domu nie mogłem sobie odmówić Sun Rice z ALDI, które mają mega pyszną czekoladę. 200g wjechało w parę minut


Tutaj, aby się ułożyło wypadł trening kolarski i potem dalej

Mega dobre karmelowe lody z tygodnia hiszpańskiego w Lidlu. Już zapomniałem jakie są dobre i biją na bank Grycana i Carte d’Or karmelowe!


Potem na miasto uczcić moje i kuzyna urodziny. Najpierw shot Glenfiddich’a 12stki, a potem trochę pedaliady . Ale jakiś czas temu otworzyli nam we Wro Coctail Bar Max, w którym miałem okazję być parę razy w Warszawie i nie mogłem sobie odmówić mega dobrych i świetnie podanych koktajli.


No i na zakończenie dnia enchiladas i już po męsku browar.


Na dobitkę miały pójść jeszcze McFlurry, ale już mnie zaciągnęli do domu hehe.

Tak więc plan weekendowy zrealizowany. Od dzisiaj już na czysto, tylko w tygodniu wpadnie kawałek tortu urodzinowego z rodzicami i to tyle. Sylwetka dzisiaj igła, oby tylko nie było odbicia za dużego za 1-2 dni.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Cinnabona tez masz w Kato w silesi :P

Nie wiem jak ty po czitach budzisz sie pełny, ja sie budze jeszcze bardziej glodny z jeszcze wiekszym apetytem niz przed od tego cukru



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2016-08-15 11:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W Silesii nawet dwa są . Wiem, już tam jadłem hehe. Dlatego o nich napisałem, bo mega są, a u mnie się zawinęli...

No dzisiaj zeszło ze mnie zaraz po wstaniu i pusty jestem hehe. Waga mniej o prawie 1kg, niż wczoraj

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pół SFD wczoraj czitowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 267 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22397
Byzku probówałem tych neo z lidla - mega !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja u przems przebudzilem sie o 2.i ssalo masakrycznie potem o 6 i byla totalna tragefia a jeszcze wody braklo i nie bylo czym ssanis zapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
jak na moje tez nr 1 z calego dnia

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pizza bardzo dobra, ogólnie uważam, że Pizza Station jest TOP jeśli chodzi o pizze amerykańskie. Ale rozmiar malutki, bo tak jak Marian, lubię testować dużo różnych rzeczy

vexoo, dzięki za info, polecą następnym razem . Polecam Ci jeszcze niebieskie czekoladowe z Lidla. Jedyna czekolada jeśli chodzi o lody, która w ogóle mi smakuje!

A co do ssania czy zapychania, to nie wiem, ale od jakiegoś pół roku wydaje mi się, że strasznie mi się skurczył żołądek, bo strasznie mało mogę zjeść i strasznie długo się to trawi, w porównaniu do tego co było rok temu np.
I jak rok temu z Adamem polecieliśmy w 7street Combo Tower Burger, który waży cały 1,1 czy 1,3kg, potem po drodze shake Bounty w Macu i na koniec 9 opakowań lodów amerykańskich i hiszpańskich z Lidla na 3 osoby zagryzając dużą Milką Oreo, tak teraz sobie tego kompletnie nie wyobrażam... Ma to swoje plusy, ostatnią redukcję pod zawody nie byłem głodny ani jeden dzień .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium