SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
no nieee, ten to po weselu nawet grzecznie nie wraca do domu tylko jedzie dojeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ja zawsze po pijaku wracajac musialem jesc czipsy why not
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Lubię życie na krawędzi!
Ale, że 6h po powrocie z wesela yebałem nogi, to już nikt nie zwrócił uwagi

Dlaczego mam rezygnować z miłości do lodów? Na weselu nie było
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
ale że lodów na weselu
No właśnie miałem pisać, że Ci się chciało trenować i to jeszcze nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
jakoś te magnumy przysłoniły mi resztę... ale fakt, za to należy się pochwała!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Popuri, mieli szczęście, że całe inne żarcie było top
Generalnie było kozak i forma dzisiaj dla mnie igła. Później wrzucę foty z Insta.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
te co mi wysylales na priv tez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267475
Forma wiadomo super ale napisz coś o Xiaomi Rice Cooker

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
sOiR
Forma wiadomo super ale napisz coś o Xiaomi Rice Cooker


W sumie jeszcze nie wyrobiłem sobie opinie.
Pierwszy podstawowy minus, to podejście Siaomi do rynku poza chińskich. W 2017 roku po aktualizacji appki na telefon (bo tam mamy wszystkie ustawienia) jeśli ustawimy inny kraj niż Chiny i inny język niż chiński tracimy całą prawie funkcjonalność, a mianowicie Rice Managera. Tam skanujemy kody kreskowe z paczek oraz ustawiamy typ ryżu. Dlatego lecę na chińskim i google translator ze zdjęć . Generalnie ryżowar nie tylko gotuje ryż, ale potem traktuje go ciśnieniem. Możemy ustawić procentowo twardość, lepkość ryżu. Robiłem póki co jaśminowy. Pierwszy mi wyszedł mega petarda, drugi dałem na 49% twardości i dosłownie 200g ryżu zwinąłem w rulonik . Do sushi można zarąbiście robić ryż. Stopień twardości też możemy regulować poprzez ilość dodanej wody. Generalnie nie da się przypalić tam ryżu. W trybie normalnym gotuje się 1h, w szybkim 40 min, ale tracimy możliwość ustawień. Ogólnie sam ryż gotuje się kilkanaście minut, ale potem dalej jest poddawany innym obróbkom, jak właśnie ciśnieniu itd. Fajna opcja, to uruchomienie ryżowaru z telefonu w każdym momencie, zaprogramowanie, żeby ryż był gotowy i ciepły na daną godzinę itd. Można też robić w nim desery, zupy, jogurty i mięsa, ale jeszcze do tego nie doszedłem hehe.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267475
No to fajna zabawka właśnie w xiaomi denerwuje mnie ten chiński język bo gdyby nie to wszystko byłoby pięknie.. zegarki maja ładniejsze niż garmini itd ale co z tego jak oprogramowanie trzeba samemu wgrywać

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Wiecej