SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2929067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Też jestem ciekawy tych lodów, w sumie nigdy ich nie jadłem, wiec też czekam na propozycje Twoje

Możesz walnąć ogólny ranking prócz hazenow i bensow bo je ciężko dorwać u nas a cena kosmos



Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2016-07-21 11:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
popuri
Ładnie pociśnięte, chyba bym umarł


Nie było zle, najgorzej z tyłkiem, bo dawno nie jeździłem tyle

Co do Grycanow, to każdy ma inne smaki, ale moje pozycje obowiązkowe, to bakaliowe!, Malaga, kokosowe i śliwka w czekoladzie. Grycan ma całkiem inna konsystencje przez co sa takie kozackie.

Odnośnie innych lodów, to odsyłam na Body Factory, tam sa maniacy
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=16531&page=150 

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Grycany mega lipa jedliśmy z Karolka bo tak zachwalaliscie i zawiedzeni jesteśmy pierwszy i ostatni raz do hagenow i benow podjazdu nawet nie mają . W pistacjowych nawet 0.1% pistacji nie ma , czekolada i wanilia też lipa. Kupiłem też 3 ciastka to 2 zostawiłem , takiego ujowego sernika i ziemniaczka to w życiu nie jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mati, cały fame Hagenów czy B&J’s polega właśnie na tych dodatkach, więc ciężko pod tym kątem porównywać je do Grycanów. Natomiast same Grycany wypadają rewelacyjnie na tle innych lodów dostępnych w PL, takich jak Carte d’Or, Movenpick, Algida itd. No i kwestia ceny. Za pól litrowe Hageny masz 2 opakowania litrowych Grycanów, a jak jest promo, to zostanie jeszcze na jedne półlitrowe . Swoją drogą dorwałem dzisiaj w Biedrze Carte d’Or Salty Caramel, więc będzie test

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
No w uk beny kosztują od 1-2.5 f maks więc cenowo podobnie no ale wiadomo jakie ceny mają beny w Pl :) smacznego dziku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
To poprosze dwu stronna recenzje bo ja tez jestem fanem lodow, a nawet nie wiedzialem ze takie sa %)
Te Muffinkowe jeszcze sa dostepne?

Dla mnie tez Grycany liderem w PL chociaz zwykla Algida bakaliowa za 3,99 dla mnie to jedna z ulubionych, nie bede zachwalal lodow typu Haagen Dazs bo ich cena wcale nie jest proporcjonalna do smaku, 50zł/1L to spora przesada i kupujac lody naturalne kupywane na kulki wychodzi taniej wiec w PL biorac pod uwage wszystkie aspekty takie HD czy B&J to dno, naprawde nie warto



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2016-07-21 15:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Mi smakowaly amaretto i malaga grycany :) wanilia , czekolada , pistacji , sraciatella słabe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
cv, w chodzi w temat co podlinkowałem na Body Factory, tam masz na bieżąco wszystkie nowinki hehe. Malaga Grycany faktycznie super, zaraz za bakaliowymi dla mnie są! Czekolada średnia, ale to jak każda lodowa czekolada, jeszcze na drobre nie trafiłem. Wanilie bardzo lubię jak robie torcik lodowy Kinder Bueno, wtedy właśnie albo wjeżdża wanilia albo śmietankowe. Ogólnie polecam dobrze wyposażone lodziarnie Grycana, bo mają tam około 80-100 smaków, więc można szaleć. Niestety są też lodziarnie gdzie jest smaków tylko 20-30, więc trzeba szukać po galeriach.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
W Piotrze i Pawle ostatnio było promo na B&J'sy. 17,99 bodajże - ale tylko 3 smaki u mnie były.
Zapas oczywiście zrobiony, ale wg mnie więcej nie warto za te lody płacić i tak jak Bzyku pisze, robotę robią w nich dodatki, a nie same lody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W sumie puścili na Polskę 5 smaków. Chciałem kupić po zawodach, ale już po promo, a 25zl mi szkoda. Czasem kupuje właśnie waniliowe lub śmietankowe Grycany, lekko rozpuszczam i mieszam z połamanymi Oreo, Rafaello czy właśnie Kinder Bueno. Potem do zamrażarki na 4-5h i lepszych lodów się nie kupi.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium