SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2932156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ej ej weteran, to jeszcze rozumiem, ale z tym dziadkiem to drobna przesada

Dzięki chłopaki, jeszcze nigdy nikt nie komplementował mi tak tyłka

A tu szybki check w windzie

1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
No mega mega mega ! Bralbym Cię w ciemno . Jak sam siebie oceniasz względem zeszłego roku ? Bo tak wcale nie wydaje mi się żeby było gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Powiem Ci Darku w niedzielę, ale pewnie jestem mniejszy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
petarda odtłuszczenie, extra forma no i podejście Twoje mi się podoba. Mimo wielu pokus(te szamki na wyjazdach), mankamentów w sylwetce o których sam zdajesz sobie sprawęi otwarcie o nich piszesz i twardo cisniesz dalej no i wieku prawie weterana :D szykujesz świetną formę. Szacuneczek. Muszę napisać, że m.in. Twój dziennik i starty coraz bardziej przekonują i zachęcają moją skromną osobę do debiutu na scenie....m.in. dlatego , że tez do juniorów już się nie zaliczam :) . Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki wielkie. Miło wiedzieć, że można być dla kogoś motywacją (jeśli mogę tak napisać) do czegokolwiek w zasadzie.
Więc skoro jest smak na straty, to trzeba działać!

Jeśli chodzi o samą sylwetkę i jej mankamenty, to co tu się oszukiwać, każdy widzi jak jest. Dlatego same przygotowania do zawodów, to dla mnie po prostu sposób na realizację jakichś tak mniej lub bardziej ważnych życiowych zachcianek, a dążenie do zwycięstwa. Znam swoje miejsce w szeregu, to raz, a dwa za stary już na to jestem i jest to typowy wakacyjny wybryk przy okazji robienia formy na lato .
A że w każdej kwestii jak coś robię, to chcę to robić najlepiej jak potrafię (mój perfekcjonizm i pedantyczność niestety czasem w życiu codziennym są dość uciążliwe, szczególnie dla innych heh), to forma wychodzi jaka wychodzi.

Jeszcze co do jedzenia, to widzę w sobie zmiany z roku na rok. Pamiętam jak z zeszłym przed startem we Władysławowie rozmawiałem z Adamem i pytałem co myśli o starcie w Binkowskim tydzień później. Zaznaczałem przy tym, że jeśli to by miało oznaczać, że nie będę mógł się najeść w Sopocie, to nie chce.
A w tym roku? Nawet nie myślę o jedzeniu po zawodach. Adam mówi, że jak będzie za płasko na Binkowskim, to warto podjeść coś w niedzielę wieczorem. A ja na prawdę nie mam na to parcia. Wiadomo, że jak już poczuję coś w ustach, to inaczej będę mówił, ale już sam fakt ml mojej wątpliwej chęci

Ot takie przemyślenia przed snem

Jeszcze kontrolnie na koniec dnia. Waga 74,4kg, czyli mimo 8-8,5l wody 0,1 mniej, niż rano. Więc o limit nie mam co się bać.





Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-07 23:16:29
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
u mnie podobnie, mimo tam 9l wody to waga w miejscu, oby też zaczęła spadać , bo 4kg samo sie nie zrobi.
Powiem ci tak , jak się ma dobrą sylwetkę to zawsze się ktoś tam w cieniu znajdzie dla kogo jesteś motywacja.
Do mnie teraz podchodzą osoby na siłce i się pytają czy na sopot i że mnie obserwuja i że robie postepny praktycznie z treningu na trening, niesamowicie miłe i podbudowujące, bo wiem że ktoś to widzi.
Albo pytania jak samopoczucie, osob ktore mnie w sumie nie znaja.

Jak możesz to startuj , każdy start to kolejna lekcja dla ciebie i doświadczenie + dobra zabawa jezeli czerpiesz przyjemność ze startu a nie wychodzisz tylko z nastawieniem (albo wygram albo to pyerdole) . . Oderwanie się od rzeczywistości i pokazanie że ma sie coś jeszcze innego w zyciu niż tylko dom-praca.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9893
A do mnie ludzie podchodzą przy recepcji na Fitness Akademi i pytają przy och trenerach o personalne xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Gienek, poczekaj jeszcze parę dni, a pytanie o samopoczucie, to będzie najbardziej wkurzajaca rzecz, jaka będzie mogła Cię spotkać
No ale tak jest, im lepiej się wygląda, tym więcej osób się zaczyna Tobą interesować.
Niestety działa to też w dwie strony, bo już zdarzało mi się słyszeć po co się tak katuje i że lepiej się napizgać w weekend na mieście

Co do startów, to jak piszesz, czysty fun i sposób na odbicie się od codzienności. Aczkolwiek mam kilka przemyśleń i po sezonie muszę trochę przewartościować pewne kwestie.

Wolski, widzisz wystarczyło się odpalić

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Haha . U mnie gorszego nie bedzie juz. Ostatnie 2 dni to byla masakra przez to ze dodatkowo oslabiony jestem. W sumie za kilka dni to juz bede sie cieszyl jedzeniem hehe.


No widzisz Krystian , fejm sie musi zgadzac



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-07-08 05:43:14

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
widziałem na instastory, jest naprawde super a jeszcze temu 3-4tyg bałes sie ze nie zdąrzysz




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-07-08 08:32:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium