SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2320 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65191
I posiełek
porcja białka
2 jajka
50g płatków owsianych górskich (wązne by nie błyskawicznych bo mają wysoki inedks ig)

II posiłek
100g kurczaka
150g jakieś warzyw moze byc ogorek,pomidor ,brokuł lub kalafior
10ml oliwy

III posiłek
100g kurczka
150g warzyw
30g ryżu ( może byc brązowy, ja jadam jaśminowy, zmiast ryżu może byc makaron z mąki orkiszowej albo żytniej- dostaniesz w sklepie ze zdrową żywnością, może tez byc kasza jęczmienna, nie ma co jeść w kółko tak samo, muszą byc jakieś urozmaicenia)

IV posiłek taki sam jak III

V posiłek
100g łososia wędzonego albo tuńczyka plus 10ml oliwy

VI posiełek
porcja białka + 15g orzechów włoskich

Zmiast kurczaka, żeby nie jeść w kółko tak samo można dać indyka, który ma dużo tryptofanu, aminokwasu, kótry pomaga zwalczyć głód oraz uwalnia serotonine, dzieki czemu stajemy sie spokojniejsi i bardziej odprężeni, możesz także zastapić kuraka jakąś rybką np. dorsz, mintaj itd.
W dzien treningowy wychodzi w przybliżeniu 160g B/ 70g T/ 100g W / 1600 kcali

Dzień bez treningu

I posiłek
porcja białka
2jajka
30g płatków owsianych

II posiłek
100g kurczka
10ml oliwy
150g warzyw

III posiłek
100g kurczka
10ml oliwy
150g warzyw
30g ryżu/ makaronu /kaszy

IV taki jak II

V posiełek
100g łososia albo tunczyka plus oliwa

VI posiełek
porcja białka
15g orzechów
160g B/ 70g T/ 60g W/ 1480 kcali
Plus do tego bym dodał do pierwszego posiłku witaminy i minerały i co jakiś czas zjadł chociaz jakis owoc moze być jabłko
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
BL mowi "nie ciac"
ja sie lamie i mowie dlekikatnie.......
Ola schodzi do swojego BMR
cala Olka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5891 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21032
bariera mentalna nie do przelamania... Ola czy ty sie boisz jesc wiecej?

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21590
Ember, venka miałam rozbić węgle i zrobiłam to. Do potreningowego dodałam część rozbitych węgli Nie oszukuję

ps.Chociaz wydaje mi sie,ze i tak zrobisz jak uwazasz
kathy już nie robię po 'mojemu'. Spoko loco

dariusz odebrało mi mowę. Dziękuję
Pełna rozpiska już wydrukowana, śniadanko już zgodnie z nią.
...ale miła niespodzianka z samego ranka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
no to dariusz wszystko pięknie Tobie rozpisał i teraz takie rozpiski chcemy widzieć wieczorem

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
Oj jak malutko nie rób tego błedu ,bo potem trudno dojsc do rownowagi .Ja w tamtym roku przez wakacje jadłam nawet ponizej1000kcl i utyłam prawie 3 kilo .wiem ,ze teraz nie jesz tak małej ilosci ,ale z czasem bedziesz ciagle obcinac kalorie ,bo na 1300 nie bedziesz chudła ,przechodzłam przez to samo robiłam tak przez ponad 2 lata.Szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2320 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65191
dużych zmian nie ma, dodane po 200kcali do tego co było prędzej, oglnie proporcje takie jak były tylko troche wiecej tłuszczu.
Nie można tak sie głodzić, bo efekt jest wtedy odwrotny niż zamierzony, to co rozpisałem to jest naprawde minimum i ponizej nie ma co schodzić
pozdr i smacznego
...
Napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie do końca jadłaś większe śniadanie,bo w moim jest znacznie więcej białka i nieco więcej tłuszczu.Co do rozpiski Darka,przyczepiłbym się jedynie do dodawania oliwy w posiłku z łososiem,bo moim zdaniem w 100g wędzonego łososia,jest optymalna ilość tłuszczu w Twoim przypadku.Dodałbym tam warzywa.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2320 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65191
nie V posiłku jest sam łosoś bez oliwy, albo tuńczyk plus oliwa no i oczywiście zapomniałem dodać warzyw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21590
Jeszcze raz BAAARDZO WAM dziękuję chłopcy
Przy najbliższej okazji postaram się odwdzięczyć, jeśli się takowa nadarzy
***********************************************************
Szamko zgodnie z rozpiską




Trenindżek:
RANO - 30 sek przerwy między obwodami, 3 obwody
1a w kleku machanie noga zgieta pod siebie i do wyprostu w gore x20 na noge
1b. pilka pod brzuhcem rece na podlodze i pulsowanie noga w gorze x20 na noge
1c. j.w tylko noga zgieta pod katem 90` i pulsowanie x20 na noge
1d. trzymasz j.w noge zgieta w gorze i prostujesz i zginasz x20 na noge
2a. w oparciu o pilke kleczac na jednej nodze bokiem podnoszenie prostej nogi bokiem x20 na noge
2b. j.w tylko noge podnosisz zgieta kolanem w gore do lokcia i zginasz rownoczesnie cialo x20 na noge
2c. klęk podparty bez pilki noga zgieta w gore bokiem i podciagasz do ciala i prostujesz w tyl x20
2d. j.w podnosisz zgieta noge i opuszczasz x20

PO POŁUDNIU -



Po całym treningu musiałam odczekać chwilkę, bo niebezpiecznie przypomniał mi się posiłek przedtreningowy

Idę robić łośka
***********************************************************

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-09-01 19:31:04
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

Shoty
Polecane artykuły