SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Super , do takiej sylwetki dąże... do redukowania to już za baardzo to nie ma co

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i chcialam zauwazyc, ze tak sie boicie dziewczyny tych wegli, a tu prosze Alexxa dodala wegli i prosze co z dziewczyny zostalo po 6 tygodniach, tyle cm zeszlo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Tak Obli teraz nie ma dyskutowac tylko jesc te wegle.

Alexaa WOW,wszyscy sie zgodza ze jest czego zazdroscic,widac ewidentnie Twoje zaangazowanie,bardzo fajnie wygladasz.Powodzenia w obronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2005
wyglądasz meeeeega!!!
bronisz sie w moje urodziny! trzymam kciuki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
W sumie mam zdanie dokładne jak Banan. Sylwetka dobra, łapa za mała, brzuch super.

Ale jak Ty się chcesz odchudzać to niedobrze. Jesteś już na granicy. Potem to się zaczyna anoreksja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
dzień dobry w nowym blogu

no no no, jest prima sort jak dla mnie , chyba diete od Ciebie zgapię (czyt. zacznę w końcu jakąś stosować

zgadzam się z Bananem w 100 %, tylko nie próbuj już redukować bo zepsujesz to co już osiągnęłaś
masowanie jest fajne , wręcz najlepsze

Zmieniony przez - bazylka w dniu 2008-07-05 15:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
PatuśTy potworze ciasteczkowy...oj nie takie kości...

Bananchyba sobie druknę komentarz i zrobie siebie wg niego w photo shopie
Dziękuję za komplemencikFakt...znowu się rozpisałeś, ale ja lubię te Twoje "rozpisania"..ehem....

_ANIMAL_hmm...maybe

cariredzięki, dzięki...jadę dalej, ale najpierw kierunek holiday

Paulinaheya lifetrko
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, zobaczysz zresztą...

Oblitak jak pisałam, węgle na pewno na dobre mi wyszły, ale też intensywność wysiłku aero-siłowego poszła znacznie w górę (a więc i ilość spalanych kcal)

Clearkajeść, jeść...ale z rozsądkiem, bo nie sztuka zjeść, ale sztuka zjeść o we właściwym czasie, właściwą ilość
Dyscyplina.

anijaa}
Mam nadzieję, że ten dzień będzie dla mnie równie szczęśliwy jak dla Ciebie

Kurowezmę do serca te uwagu, już mi się powoli coś układa w główce. Dla mnie anoreksja to raczej choroba psychiki a nie wyglądu....więc odkąd założyłam bloga, odbijam
Tutaj podziękowania dla Obli

Co do MASOWANIA, to do czwartku wysiłek umysłowy, potem regeneracja, jakiś wyjazd... Zobaczymy po powrocie
jak mój organizm zareaguje na tą przerwę, i ustalimy co będzie dla mnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem

bazylkaheh...prima sort
...i Tobie dziękuję!
No to teraz już na pewno zrobię Nową Alexxę w photosopku
...ten Kuba to jednak zna się na kobietach

Na koniec dziękuję za WSZYSTKIE KOMENTARZE,
docenienie moich starań w drodze do kształtowania MyBody





Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-07-05 16:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
No to jeszcze ja dorzucę swoje 3 groszePo prostu nie mam pytań!!! Wyglądasz świetnie I nie wiem również jak inni, co chcesz jeszcze redukować? bo ja tłuszczu nie widzę, jak wrzucę swoje fotki to zobaczysz jak wyglądają uda do wycinki, a Ty się nie wygłupiaj już z odchudzaniem Jesteś super-szczupła!

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
w jakim mieście takie laski chodzą ?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
anittattak Twój wzrost i waga...mówią same za sibie, miło że podobają Ci się i moje kształty

Perezkujawsko-pomorskie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium