SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Lekarz powiedział, że w odcinku L-S jest ucisk nerwu, więc nie ma potrzeby rtg. Lekarz zalecił KRIO+10zabiegów fizjoterapeutycznyhc, z tym że robię tylko krio prywatnie (400zł), za resztę 1100 zł sory ale nie będę płacić, zrobię od 03.08 z NFZ w moim mieście, większość z nich. Po tym powiedział, że mogę wrócić na siłownię, bo oczywiście zapytałam. O masażu nic nie wspominał, byłam prywatnie więc jeśli masaż byłby konieczny na 100% by dorzucił do pakietu.

W Rumii rezonans prywatnie to od razu robią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na miejscu, wchodzisz, robia i wychodzisz ...

acha ale skad ten ucisk i co uciska to nie wiadomo? dziwne, bo przeciez jak cos uciska to jest to przesuniety krag, dysk itp wiec takie rzeczy wychodza na zdjeciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Rtg jeszcze nie robiłam, jesteśmy w PL. Czyli najpierw wizyta u rodzinnego-->potem neurolog--->potem kolejka na rtg i rezonans

Dzisiaj w klinice rozmawiałam z fizjoterapeutą, uprzednio go skrzyczałam za to że tak krótko na rowerze mogłam jechać bo już gimnastyka się zaczynała, w sumie spoko gość
Zalecił mi robienie coś na wzór vacuum + ćwiczenia na poduszce sensomotorycznej

na wzmocnienie mięśnia wielodzielnego, mówił że u większości te bóle wówczas przechodzą
No i wykluczył wiosłowanie, ciągi, siady.
Reszta wiadomo najlepiej w oparciu
***********************************************************
Robię te aero i robię no i mam zakwasy w całych nogach

AEROBOWO:
Rower outdoor - 55min - 75-80%HRmax

KRIOKOMORA a po niej 15min rowerka na maxxa+gimnastyka

Po niej gość podszedł do mnie i zapytał czy trenuję zawodowo kolarstwo...to znak, że się nie obijam

Potem szybciorem na BASEN - 55min - grzbiet+kraul
....no naprawdę zmęcz jest.

Na koniec 3 wiadomości:
1. ZŁA - mam pokrzywkę od kilku dni, lekarz zapisał mi lek, ponieważ przekonałam go że ja MUSZĘ chodzić do kriokomory, chyba za bardzo wziął sobie to do serca. Zapisał ENCORTON - steryd, po kilki dniach zobaczyłam. No to już widzę te wymiary w piątek

2. DOBRA - dotarła SWISS-ka THERA BAND ABS 65 cm



3. B.DooobraKolejne wejście do KRIOKOMORY+2-3 inne zabiegi w klinice 7.września

MICHA JEST, choć apetyt mniejszy jem co jest na papirku "menu"
Lunchyk--->


***********************************************************

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-07-22 18:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
**********************************************************
Dzisiejszy dzion minął baaardzo szybko, pewnie dlatego że wczesniej uciekam w pracy na wejście do KRIOKOMORY. Muszę zrobić wszystko 2x szybciej Dlatego ten tydzień był dość ciężki i fizycznie, i psychicznie.

Jak co rano wyruszyłam na rower, super pogoda, 5 rano, wszystko jeszcze parowało, powoli robiło się ciepło, słonko powoli zaczynało grzać a muzzzka doobrze, (oj dobrze) pobudzała!
60min - rower - 75%HRmax/80%Hrmax momentami.
jutro powinnam odpocząć od rowerka, codziennie 5-6 dni pod rząd to już konkret dla stawu

Dzisiaj obyło sie bez basenu, bo po KRIO pędziłam do neurologa i...po wygięciu mojego ciała we wszystkie strony stwierdził że wszystko w porzo z kręgosłupem
Ale komu teraz wierzyć??
Skierowanie na REZONANS z NFZ jest, jutro podzwonię gdzie najszybciej zrobią.

I jeszcze jeden NEWS KRIOKOMORA/PRĄDY/LASER kolejna seria (w klinice!) 10.08, przyspieszyłam termin z września

Mały metlik, co nie??
**********************************************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Alexxa widzę, że nie odpuszczasz i dzielnie walczysz o swoje prawa pacjenta. Z doświadczenia wiem, że to niezły wysiłek użerać się z tymi skierowaniami, badaniami no i oczywiście "specjalistami".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4894
zuch dziewczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja sie gubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Dokładnie, cuda nie wida
No poprawa jest na pewno, bo tyle dni pod rząd to ja już dawno nie jeździłam!
Od soboty codziennie rano rower 60min + po południu basen 60 min. + brzuch i nogi co drugi dzień w domu bez obciążeń
(Dzisiaj zatem tylko basen, głos rozsądku)

Piątek, więc:




Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-07-24 09:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
łaaadnie lecisz w dół

a jak teraz wygląda dietka, jeśli spytać można ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Alexxa, brawo, jaka wzorowa redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium