SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Alexx a miałaś robiony taping? U mnie bardzo pozytywnie wpłynął na ból i opuchliznę kolan (mam chondromalacje obu). Minęły przewlekłe stany zapalne. Przy okazji stabilizował stawy. Dobrze mi się jeździło na snowboardzie w sezonie, to są duże obciążenia. Nie spodziewałam się ale kilka miesięcy klejenia w dużym stopniu pomogło. Pewnie od września znowu sobie pokleję. Ale już pół roku mam spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
kavva z piłą jest loooz, widziałam te ćwiczenia.

dariuszno hej
Myślałam o tym by w piątek zrobić:
prio barki 4 ćwiczenia + po jednym na tric i bic

Natomiast jeśli chodzi o nogi to w poprzednim tygodniu, po 4 tygodniowej przerwie zrobiłam nogi siłowo:

4xgigantseria:
wyprosty
uginanie
przywodziciel
odwodziciel
Póki co tylko te mogę wykonywać.

Tak czytam o kriokomorze (u mnie jest -160st) więc looz
Opinie ma baaardzo pozytywne, zresztą akupunkturka też.
Dzięki za pomoc!

OS_grilko mój ortopeda odradzał wszelkie tapingi, stabilizatory, ortezy.

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-07-14 21:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
No to słuchaj się orto, pewnie wie najlepiej.
Krio na cerę tez super!!! Dobra terapia antyzmarszczkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
"Bananiku joyki, tak? Ja z zielonego to tylko green vegies'y"

hmmm , a co to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Po tym diabelnie się chce jeść...I nie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
oo to dobre dla mnie Ola masz coś na spróbunek w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Eeem... wtrąciłbym się i podpytał, co masz z tą kostką? Bo coś doszukać się nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Banan mieszkam nad jeziorem, trawy w sumie jest dość dużo

corleone
witam
Mam kontuzję stawu skokowego, konkretniej TYLKO płyn jest w nim. Tak więc operacja zbędna. Leczenie trwa już rok (leczenie czytaj: siłka/aero--->ból-->przerwa--->siłka/aero--->ból--->przerwa)
Ostatnio: 4 tyg przerwy i przez 3 tylko basen, w 4.rower stopniowo. Od 0,5 tygodnia włączyłam siłkę, aero już intensywniej.

Zabiegi: 2punkcje, 2Synocromy(kw.hialuronowy), fizjoterapia leci 5.tydzień.

Ortopeda powiedział wczoraj, że jeszcze trochę muszę poczekać na efekt ost punkcji i leku podanego. Wczoraj trochę czułam staw a dziś już brak jakiegolowiek bólu
Tak więc póki co mogę trenować, ból jest delikatny i tylko w dany dzień.
A jutro po basenie mam spotkanie w klinice w sprawie KRIOKOMORY -160 Ortopeda stwierdził, że akupunktura to raczej tylko i wyłącznie przeciwbólowo.
Oczywiście jutro pewnie będą mi wkręcać różne, różniste zabiegi ale zobaczymy co powiedzą. W końcu to oni są prof. a nie ja
Klnika znana w całej PL, więc jest NADZIEJA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Oby pomogło!!!
dobrze, że próbujesz rozruszać staw na rowerze, ale uważaj żeby nie przeforsować, najlepiej powoli MAŁYMI KROCZKAMI zwiększać czas spędzony na rowerze, łatwo nabawić sie na nowo bólu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium