SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Yyy...i jeszcze agresora ma?

Nie no joke oczywiście,
wszystkie Was podziwiam szczerze
Silne Kobiety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No i nastał poniedziałek...wczoraj rano na czczo BASEN, potem troszkę pracy i rilaxxx

Dzisiaj natomiast zaczynam rehabilitację, a właściwie to ją kontynuuję. KRIOKOMORA+GIMNASTYKA. No i zobaczymy...ostatnio po krio czułam wyraźną poprawę i chyba za szybko wskoczyłam na rowerowe trasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
***********************************************************
No i idę sobie w dalszym ciągu moim monologiem
Dzisiaj od samego ranka dzień-zakręt..w pracy już od 7.10 i jakoś tak nieswojo..musiałam kavkę wypić Fuuj...ale jedyne co dobre to hamowanie apetytu

gimnastyka - żaden facet jeszcze mnie tak nie porozciągał
Pytał co podejrzewali lekarze.i ostatecznie sam stwierdził "w samym stawie na pewno coś jest" a co do kręgosłupa to tylko wygiął mnie po raz setny no i bolało..tylko już nie było czasu by sprawdzić czy to nerwoból..czy jakiś uraz. Nakleiłam w domku plaster rozgrzewający (mi zawsze pomagają) no i zobaczymy..jak nerwoból...minie do jutra jak nie...to wiadomo..

kriokomora - uuu..jakoś brrr...zimko było..
Ekipka zwałowa...dużo śmiechu Większość śpi w klinice...zapewne kooedukacja będzie

Po udałam się na BASEN - 40 minutek - kraul/grzbiet (muszę popracować nad trzymaniem dupki)

DIETKA - wg rozpiski.

Dzisiaj i przez następne 2 tyg III i IV posiłek będą jedzone w trakcie jazdy autkiem...do i z kliniki/treningu
Dzisiaj III posiłek wyglądał tak:



***********************************************************

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-10-05 19:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
gimnastyka - żaden facet jeszcze mnie tak nie porozciągał


moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Alexxa w temacie jedzenia w drodze, wpadlam ostatnio na pomysl jak zrobic posilek potreningowy w formie 'nie sypkiej' z dozwolonych dla mnie produktow:
ugotowana soczewice (czerwona wystarczy zalac wrzatkiem) zmieszalam z usmazonym na teflonie, pokojonym na malutkie kawalki kurczakiem (pewnie surowe mielone tez byloby ok) i z 2 bialkami jajka (jak Ty masz male porcje to pewnie 1 bialko starczy). wymieszalam wszytsko z przyprawami i usmazylam na teflonie jak placuszki owsiane. nawet zjadliwe i poreczne, zamiast soczewicy mozna tez z ryzem zrobic. w wolnej chwili opatentuje przepis w kuchni sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Hejho Zimnisko na dworku, w pomieszczeniach u mnie w biurze też strasznie chłodno....ogrzewałam się tylko ciepłymi napojami, brrrr, a jak pomyślę o tej Twojej kriokomorze, to mnie aż trzęsie na nowo.....ale Tobie chłodek raczej nie przeszkadzał
Podrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
venka Ty to zawsze wychwycisz esencję

aga k wow...Ty to naprawdę masz zdolności! Pomysł suuuper, ale:
1. to niezgodne z moją rozpiską Soczewicy już nie jem.
2. gdy jem ten posiłek to już jest zimny a placek zimny=placek sflaczały
3. jak będę laska to sobie zrobię takowego

Żyrafka
a ja dzisiaj miałam dzień baaaardzo w biegu (w związku z szybszym wybywaniem z pracy na rehabilitację)...moje turkusowe balerinki z kokardką dają radę Do południa ogrzewałam się zieloną..herbatką (choć pomyślałam sobie że wolałabym czymś innym) a po południu mroziłam

Edit: aga gratulki za nagrodę

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2009-10-05 20:24:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
turkusowe balerinki z kokardką dają radę
muszą być słodkie i zapewne na mini obcasiku? Ja też lubię kolorować takimi dodatkami szarość jaka panuje jesienią na dworze, teraz nagrzałam się na turkusową torebencję i takową zamierzam sobie sprawić na jesienną szarugę
EDIT: ten mój avatarek jest zbyt szary.....

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-10-05 21:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Mozesz spokojnie taki placek zjeść, monotonia w diecie tez jest zła, tylko nie bierz do niego mielonego ze Szwecji bo moze być nieciekawie potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Alexxa czasami sflaczaly placej jest lepszy niz wzrok wspolpracownikow: nie dosc, ze sie spoznila to jeszcze zaczyna dzien od sniadania i dlaczego ona je na sniadanie suchy ryz z suchym miesem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium