SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Dobry twaróg nie jest zły

warzywa - 0,5kg to taka norma przyzwoitości

a pić nie masz na siłę, pij tylko wówczas gdy czujesz pragnienie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A:
1. Wykroki z hantlami, 3 serie (2,5 + 2,5) + 1 (5 + 5)
2. Wiosłowanie hantlą, 4 serie (5)
3. Pompki damskie, 2 serie + na podwyższeniu 2 serie (i tak ciężkie są, nie wiem, czy łokcami na boki sobie za bardzo nie ułatwiam...)
4. Wyciskanie hantli, 3 serie (2,5 + 2,5)
5. Uginanie ramion, 2 serie (5 + 5)
6. Wspięcia na palce, stojąc, 1 seria
7. Wspięcia siedząc, 1 seria
8. Wspięcia podpierając się, 1 seria
9. Brzuch: unoszenie nóg (20, 15, 20)
10. Spięcia z nogami na podwyższeniu (20, 20, 15)
11. Opad boczny z hantlą, 1 seria 5kh, 2 serie 2,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
aero 80 minut zaraz znikniesz

trening spoko , wiosłowanie hantlą spokojnie 7,5 lub 10kg dasz radę jak na uginanie ramion bierzesz 5kg to na plecy 2 x więcej co najmniej

przydałby się jakiś komentarz do treningu czy wszystko ok? czy czujesz trenowane mięśnie? jak samopoczucie na drugi dzień

Co do picia hmmmm pij regularnie małymi łyczkami , jak przychodzi pragnienie to już znak lekkiego braku nawodnienia (odwodnienie)

Co z filmami będą jakieś?

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Rion, ale to na rowerze normalnym, to i tak mało, jak się idzie na rower, to nie na kwadrans :)

Tak, do wiosła mogę więcej, ale pewnie padnę po I serii :) A uginanie robię ledwo tymi 5kg, bo jednak 2,5 już za lekkie, mogłabym po stówce machać.

Wykroki, oj, muszę ję głębiej robić, pan z filmu, który podlinkowałeś, prawie dotyka kolanem podłogi!

Jak na drugi dzień, powiem jutro. W każdym razie dobrze mi się śpi :), czuję, że to coś daje, bo zawsze jak idę po schodach, to mnie wszystko boli, a nigdy tak nie było! :) Bo ja zawsze wybieram normalne, a nie ruchome...

Niby trzeba ze 2l, ale ja się boję pić, bo... jak już o tym mowa, bardzo czesto robię siku. Jest to uciążliwe np. na wakacjach/rowerze. Poza tym obiad i picie = przepełnienie. Pijam teraz po posiłku 1/2h, ew. przed nim.

King, on jest przepyszny!, muszę rzadziej kupować, bo się utuczę na wiejskim serze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
King, on jest przepyszny!, muszę rzadziej kupować, bo się utuczę na wiejskim serze.
Jeśli będziesz kontrolowała spożycie WW to nie pójdzie Ci tłuszczyk

/pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wykroki, oj, muszę ję głębiej robić, pan z filmu, który podlinkowałeś, prawie dotyka kolanem podłogi!
Bo tak się robi Tylko uważaj, żeby kolanem nie uderzyć o podłogę. Ja miałam siniaki na samym początku na obu kolanach

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Aha, w takim razie trzeba jeszcze przećwiczyć te wykroki :) Aż tak głęboko nie robiłam, a już mnie pod wieczór kolana bolą...
Te pompki damskie też nie jestem pewna, czy nie za bardzo wyginam łokcie...

Aleg, kontroluję węgle, nie przesadzam :) Ale on tak smaczny, że te 300g mogłabym od razu zjeść i leżeć brzuchem do góry ;p Ostatnio był codziennie razowy, ale potem tylko owoc i ziemniak/batat, reszta z warzyw. Dziś tylko owoce i warzywa :)

Zmieniony przez - Lena_k w dniu 2010-05-03 21:44:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Woda to nie tylko napój ma zapewnić odpowiednią gospodarkę wodną organizmu, filtrować nerki jak masz dużo białka w diecie i odprowadzać toksyny.
Pamiętaj odwodnienie = katabolizm

Co najmniej raz dziennie mocz powinien być przezroczysty ( wiem że kobietą to trudniej stwierdzić )

Lena ciężar masz tak mieć dobrany w ćwiczeniach że wykonujesz założoną ilość powtórzeń z zapasem 1-2 powtórzeń ( bez upadku mięśniowego) , nie masz prawa machać więcej powtórzeń ale do tego dojdziemy niedługo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Więcej niż przeciętny 1g na 1kg, ale nie szaleję z białkiem :) Oki, ja pijam, ale chyba zacznę i na czczo, bo potem jeść mi się nie chce przez to nawadnianie się ;)
Tak, dlatego wzięłam do uginania 5kg, bo te 2,5 to już zdecydowanie za mało... 5 w sam raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ja na poczatku mialam problem z piciem duzej ilosci wody, teraz jest ok. Dziennie ponad 2l plus inne napoje. Moja rutyna to 1 zielona, 1 czerwona, 1 fennel, 1 cranberry, 2 kawy. W pracy mam litrowa butelke caly czas przy sobie i non stop pije, gorzej to wychodzi jak jestem w domu. Ogolnie to odkad zaczelam cwiczyc wiecej pije (no i chodze do kibelka) ale to chyba dobrze. Tylko jak duzo pijesz uwazaj na zawartosc soli w diecie. Wiem ze jest nie zdrowa ale nie mozna jej calkowicie wyeliminowac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium