SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lena - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 159473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
czytałem ze woda źródlana niewiele się różni od kranówy, mineralna ok taką trzeba pić minerałów jest odpowiednia ilość i też je wydalasz podczas np treningu , są jeszcze wody zdrowotne np wysoko nasycona mg ale te się pije po konsultacji z lekarzem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A, właśnie, coś było o lekarzu... dawno o tym czytałam w jakiejś aptecznej gazetce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Odszukałam jakiś temat i podobno Kryniczanka jest najlepsza pod względem minerałów
Ciekawe jak to wygląda w baniakach Dar Natury i innych w biurach.. Jutro robię śledztwo

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Rion studiujesz w moich katowicach ? a gdzie ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Uniwersytet Śląski na wydziale prawa i administracji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Straszny jest ten wydział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
No niestety łatwo nie jest i troszkę instytucja jakby z poprzedniego systemu politycznego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Widze ze jest troche ludzi z Katowic :) Myslalam ze sam Poznan, Warszawa tu pisza.

Ja wody z kranu za cholere nie wypije i co by mowili to i tak czuje smak kranowy. Nie sprawdzalam jak tu z mineralami w wodzie, moze by wypadalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A ja tu za wiele Warszawy nie widzę...
Katowice, nie tak daleko, a byłam chyba tylko raz przejazdem. No, niby się wyczuje, ale podobno i tak nie ma wielkiej różnicy. Jednak i tak lepiej pić wodę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Ja tam całe życie herbate pije I też żyje

Ostatnio zmieniam nawyki, ale ciężko z tym

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy Plan

Następny temat

Plan na masę+ suplementacja dla początkującego

WHEY premium